SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masowac czy zrobić malą redukcje...potrzebuje porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
witam...miałem przygotowywać sie do drugiego cyklu masowego ale nie wiem co robić bo z tej masy sporo tłuszczu sie zebralo na brzuchu ostatnio mierzyłem prawie 96cm :(.....na reszcie ciała nie widać tak fatu z resztą jest ok...wiekszość zbiera mi sie własnie na brzuchu ....co radzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wklej fote to sie oceni dokladnie.

wtedy bedzie wiadomo jak to wyglada, ale 96cm to juz nie malo, biorac pod uwage wzrost.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja bym proponował na 0 pojechać na razie. Dorzucić aeroby i interwały do siłowego i powinno być git.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
bez zdjecia faktycznie ciężko ocenić ale jeżeli dane z profilu aktualne to możliwe że redukcja będzie najodpowiedniejsza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
a robiłem w ogóle jakieś aeroby w trakcie robienia masy? warto przynajmniej 20-30 min po każdym trenie siłowym dorzucić, wtedy odkładanie fatu się zdecydowanie zmniejsza

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
zaczołem od 2 tygodni po 20 minut...dałem fotke do profila narazie jedną bo wiecej nie moge wrzucic mam jeszcze 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja bym jechał na 0 z dietą i dorzucił trochę więcej aerobów, a w wolne od siłowni - interwały.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
dac drugą fotke? o co chodzi na 0 z dietą i o te interwały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Wyliczasz zapotrzebowanie i nie zwiększasz ani nie zmniejszasz. Po prostu jedziesz na takim jakie wyliczyłeś.
Masz wyszukiwarkę na samej górze - poczytaj o interwałach.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
ile aerobów dożucic i jakie suple jak coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
i jak dokłądnie wyliczyc zapotrzebowanie..wczesniej korzystałem z gotowej rozpiski na mase dla osoby ważącej75-80kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dobraniu supli. I rozpisanię dowkowania - cięzki tydzień ...

Następny temat

XPAND+HMB+CARBO+ODŻYWKA BIAŁKOWA JAK TO WSZYSTKO DOBRZE BRAĆ?

WHEY premium