SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masowa dieta pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
witam mam pytanie o diete. sprawa wyglada tak ze jestem endo i wyliczalem swoje zapotrzebowanie w programie dziennik posilkow vitalmax no i wszystko fajnie wyszlo (wpisalem tam ze jestem endo i chcialem zapytac czy prawidlowo wszystko bedzie.
wyszlo mi ze powinienem jesc 4,5g weglowodanow na kg masy ciala, 1g tlyszczu na kg masy ciala no i 2g bialka na kg masy ciala a ja jako ze nie chce lapac tluszczu to chcialbym brac 2,3g bialka, 3,4g weglowodanow i 1,3g tlyszczy na kg masy ciala - moze tak byc?


ponadto u mnie w diecie inne szczegoly beda takie:

* bialka zwierzece 68%, roslinne 32&

* stosunek tluszczy nasycone-jednonienasycone-dwunienasycone to 33-30-37%

* wsrod wszystkich weglowodanow blonnik bedzie stanowil 14%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może tak być tylko zamień ustawienia na ręczne nie automatyczne i spróbuj tak pojechać....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
slicznie dziekuje:) a te bialka roslinne/zwierzece, blonnik, stosunek tluszczy bedzie ok? bo chce zeby bylo po 1 masowo a po 2 zrdowo hehe. chce aby szla mi czysta masa i dlatego jest wiecej tluszczy i bialek a mniej wegli, po treningu bede robil 20minut aero. problem jest taki ze bede jadl 4 posilki dziennie tzn 4 pelnowartosciowe i 5 w nocy odzywka bialkowa - moze tak byc?

Zmieniony przez - BDN w dniu 2010-08-09 07:46:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
w nocy spij daj 5 posilków przed spaniem jeden
rozklad ok wielonienasycone nie dwu pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
dzieki:) wiem wiem o to chodzilo mi ze bialko przed spaniem tylko zle sie wyrazilem hehe

S.M.P.A. jezeli znasz ten dziennik to jak mam wliczyc tam tabate? jako wysilek aerobowy intensywny czy jak? jezeli w ciagu tygodnia 3 razy cwicze na silowni po okolo 70minut + 2-3 razy robie aero/tabate i chodze/biegne codziennie po 2 razy na przystanek autobusowy zeby sie nie spoznic na wyklady hehe to moja aktywnosc fizyczna jest niska czy srednia czy duza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tabata ma pobudzac metabolizm nie przejmuj sie wiec poza tym nie robilbym czesciej jak 1 raz w tyg

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
dzieki:) wiec tabate bede robil raz w tygodniu poniewaz chce podkrecic nieco metabolizm bo jestem endo a jem 4 posilki dziennie + na noc odzywka bialkowa wiec nie zbyt czesto a podobno czeste posilki podnosza matabolizm no a skoro jestem endo to jest to u mnie wskazane chyba hehe


a jak oceniasz moja aktywnosc fizyczna? mala, duza czy srednia?

mam aero 2-3 razy w tygodniu+ 3 razy w tygodniu po 60-70minit silowni i chodze do sklepu na prztystanek codziennie no i tyle:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwroc uwage ze ten dziennik liczy rowniez ww z ryzu,kasz itp i przez to podbija obliczenia.a takich ww nie bierzemy pod uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
to weglowodany ryz makaron nie licza sie jako kalorie? przeciez takie wegle to u wiekszosci ponad polowa diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2045
chyba chodzi koledze o ww(b/t) z warzyw które uwzględnia vitalmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
warzyw nie wliczam wcale do diety tylko dodaje do kazdego posilku ale makarony, ryze, kasze, pieczywo (o ile sie pojawia), twarogi, piersi z kurczaka, ryby, siemie lniane itd wliczam do diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce być fitnesską ;p

Następny temat

Co myslicie o zestawie treningowym.

WHEY premium