SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masaa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
Mam 14 lat układam diete ide na siłownie(małe cięzary,ćwiczenia nie obciążające kregłoslupa)ale moja dieta nie jest perfekcyjna jak u kulturystów i nieraz niemoge zjeśćzbyt dużo na śniadanie bo mam wzdęcia i za przeproszeniem pierdze mógłbym ją jakoś uzupełniac batonikami(hmm..jak one sie nazywaly isotar czy jakies tam) czy też gainerem odpowiedzcie mam 200zł i gdy wlaze nie loguje sie wiec nie piszcie ile mam przeczytanych po dobrze wiem co sie tu kreci i jestem tu od marca :)
PS.176cm 50kg :((

Zmieniony przez - forum1 w dniu 2008-09-22 23:23:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Młody trochę jesteś Ja na twoim miejscu odżywiał bym się po prostu zdrowo i nie szedł na żadną siłownię na razie... Poczytaj dział odżywianie, posty podwieszone dowiesz się co jeść, kiedy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
j/w
zdrowe odzywianie do tego duzo ruchu basen,pilka nozna,saitkowka,koszykowka o silce pomyslisz za 2-3lata

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html

https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html


Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-09-23 08:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1751
też tak myślę. Minimum 16-17 lat to taki wiek, gdzie można zaczynać ćwiczenia typowo siłowe. Teraz pochodź sobie na basen, a będziesz miał super plecy, do tego jakieś bieganko, rowerek, piłka i będziesz miał zgrabną sylwetkę. Szczegółowa masowa dieta, też na razie Cie nie powinna interesować. Jedź po prostu zdrowo, dużo warzyw, owoców, płatki owsiane, ryż, z mięs wszystko co jest z kurczka, tylko bez skórki i pij dużo, a będziesz zdrowy, no i nie zapominajmy o rybce. Ogranicz lody, słodycze, fastfoody, chipsy i wszystkie inne chu***twa i tyle:) A za 200zł kup sobie np. 60kg płatków owsianych i starczy Ci na jakieś 2 lata:)

Zmieniony przez - lorddexter w dniu 2008-09-23 14:24:57

Coś tam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1751
oczywiście w wypowiedzi powyżej miałem na myśli picie wody, herbaty itd. Bez alko i gazowanych :)

Coś tam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
zgadzam się z przedmówcami odnośnie diety... tzn wystarczy mądrze się odżywiać i to wszystko

co do treningu siłowego to mam inne zdanie... tzn. podstawę muszą!!! stanowić sporty ogólnorozwojeowe /gry zespołowe, gimnastyka, basen, lekkaatletyka itp. / ale trening silowy wcale nie jest zabroniony. Musi jednak byc prawidłowo sporządzony. Nie powinien on stanowić jedynej formy ruchu i byc stosunkowo mało intensywny.

Trzeba pamiętać o takich pojęciach jak retadriant i akcelerant. Jedni rozwijają się szybciej inni wolniej. Wiek dla młodego sportowca określa się nie za pomocą jego metryki a rozwoju fizjologicznego. Więc wielu jest 14 latków którzy spokojnie mogą robić terningi siłowe ale są i 15-16 latkowie którzy są o wiele za słabo rozwinięci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
Ok dzieki to pojde na silownie oczywiscie sliownia bardzo dobra trener pokaze techniki a ciezary ciezary male zebym tak wykonywal 10 powtorzen seriami nie bd przesadzal bo sie połame i efekty bd marne z góry dzieki za odpowiedzi :] a dieta to nie taka wyliczone tylko wiecej posilkow co 3godz no i takie prosukty jak platki owsiane,jajka,mleko,pierś,ryba,ziemniaki,ser baily pół tłusty(ryż ale rzadko bo mi sie cofa)czy jezeli bd jadl zdrowo nie wyliczajac i bd cwiczyl intensywnie na siłowni nie przesadzając będą efekty bo jedni mi mówią ze rosne i to jest mało mozliwe że efekty marne będa i masy tez malutko przybiore chociaz jet mi teraz bardzo potrzeban bo wygladam ja.. by mnie nie żywili ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja do poprawy (tylko dla odwaznych)

Następny temat

miód

WHEY premium