SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa,wytrzymałość,kondycja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
witam.Mam starasznie słąbą kondycję.Ważę ponad 80kg i cwiczę split 2x/partia.Masa.Troche się przebiegnę i lipa,musze chwile odpoczać.Nie dawno miałem dobrą kondycje i schudłem do 75kg i to mnie zmusilo do priorytetu na masę znowu.Co mam zrobic?by nie stracic masy i i nabrac kondycji,wytrzymałośći.Czasem robi mi sie nie dobrze po wysilku na silowni,nawet czasem po jednej serii w srodku treningu.Np barków gdy juz dochodzę do połowy treningu.boję się trochę że jest coś nie tak ze mną.proszę o mądre rady.Jak ktoś ma zamiar pisać głupoty,niech nie piszę wcalę

może jakieś biegi krótko dystansowe na początek?

Zmieniony przez - Kamilek18s w dniu 2010-09-23 17:16:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Ankieta !
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
wiek:19
waga.82
wzrost 183
cel:masa
dostep do silowni:domowy
zazwywane suple:obecnie kreatyna
przeciw wskazania:nie byłem u lekarza ale nie sadze zebym mial.Ewentualnie łekotka boli mnie.
inne sporty: nie
staż:ponad rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Może to pomoże:

https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html 

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
możę.Musze sie udać do lekarza,ponieważ koło łopatki mnie strasznie boli gdy podnosze sztangę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję dobry trening na siłe

Następny temat

MOj trening - Ocencie

WHEY premium