SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martwy ciąg - ocena techniki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kolego

Proszę nie dawać takich rad.Technika nie przyjdzie z czasem.Z czasem, co najwyżej, utrwali niepoprawne wzorce ruchowe i dorobi sie kontuzji układu ruchu.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Qdzio




Dołożyłem ciężaru (teraz to 50kg) i nagrałem lepszym sprzętem.



Zmieniony przez - Qdzio w dniu 2015-12-12 09:28:39


Plecy powinieneś trzymać proste, tzn z zachowana lordozą lędźwiową. Głowa to przedłużenie tułowia, bez zadzierania. Gryf cały czas powinien ślizgać sie po piszczelach, inaczej przesuwasz środek ciężkości w przód. Łopatki ściągniete, ruch kończysz pełnym wyprostem tułowia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
Witam, przez czas od ostatniego wrzucenia posta w tym temacie probowalem poprawic technike. Prosze o ocene. Przepraszam za słabą jakość, ale myślę, że najważniejsze da się zobaczyć


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Lepiej, ale... ciężar odkładaj po każdym powtórzeniu na ziemi. "Martwy ciąg", bo podnosisz "martwy" ciężar. Jest oczywiście wersja bez, ale nie polecam. Może ktoś jeszcze coś dojrzy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
stopy stabilnie, kolana nie powinny Ci uciekac, rob mniej dynamicznie, jak Panowie pisali zlap gryf weziej tam jest okolo 30 kg ( wiekszy ciezar daj )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
cala sylwetka masz caly czas pochylona do przodu, w koncowej fezie( na gorze ) najbardziej ;p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
O co chodzi ze stabilnymi kolanami? Chodzi chyba o to, że mam długie nogi w stosunku do tułownia i słabą mobilność w pochylaniu i dlatego musze zginać kolana aby nie garbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
rozjezdzaja ci sie na boki !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie ma tragedii. Tak jak już wspomniał Tygrys-odkładaj sztangę na ziemię. Ponadto prowadź ją bliżej ud i nagrywaj bardziej wyraźne filmy.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
Po przerwie nie wiem czy teraz technika nie jest zła, proszę o ocenę :)


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla "nowicjusza" :D

Następny temat

Martwy ciąg technika

WHEY premium