SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mala waga duza sila

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Widać, Spice, że jesteś nieźle zorientowany w "tych" sprawach. A więc podziel się swoją wiedzą i napisz, którzy rekordziści Polski według ciebie brali niedozwolony doping? Listy tych rekordzistów widnieją jako pierwsze tematy naszego działu. Jest tam kilkadziesiąt nazwisk. Niektórzy zawodnicy mają po 17-18 lat.

Sądzę, że nie tylko ja jestem zainteresowany twoją wypowiedzią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
ja podpowiem... Tomasz Sabadyn, Krzysztof Wełna, Tomasz Wszenderowski mieli wpadki - zostali zdyskwalifikowani na zawodach, są rekordzistami, Paweł Pracownik też miał kiedyś nieprawdaż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Parker - to nie Ameryka - u nas zlodzieje i bandyci na wolnosci chodza ... sady nie maja czasu na ******ly ... nie boj nic ... przeciez teoretycznie nie musiales rozmawiac ze wszystkimi, po prostu wymienisz tych z ktorymi rozmawiales i powiedzieli Ci, ze sa "czysci" a pozostalych uznamy tez za czystych ale wymienionych bo po prostu z nimi nie rozmawiales.

Tak naprawde to spodziewalem sie dokladnie takiej reakcji z Twojej strony - sam dobrze wiesz, ze nigdy nie wymienie nazwisk i to nie z obawy przed sadem tylko normalnie z poczucia kolezenstwa wzgledem niektorych osob ... byc moze kiedys spotkamy sie w innym miejcu o innej porze i wowczas jeszcze raz omowimy cala ta kwestie, bo nie wierze Parker, ze jestes az tak naiwny jakby to wynikalo z twoich wypowiedzi dotyczacych nielegalnego wspomagania - nie ktos taki jak Ty, za duza masz wiedze w temacie sportow silowych ... powiem Ci tylko na zachete, ze juz raz sie kiedys pomyliles wymieniajac jedna osobe jako "czysta" ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Hehehe 'p.i.e.r.d.o.ł.y' mi automat wykropkowal

Darooo - coraz bardziej mnie zadziwiasz - wiesz o wpadkach naszych rekordzistow i nadal wierzysz w czystosc sportu - jestem pod wrazeniem ...



Zmieniony przez - spice w dniu 2003-04-23 14:43:30

Zmieniony przez - spice w dniu 2003-04-23 14:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
wiara i wiedza to dwie różne rzeczy, jeszcze jestem wierzący
tak jak powiedziałem: mam wątpliwości i przypuszczenia, ale ja nikogo nie złapałem za rękę.
Mam znajomych wśród zawodników i wiem, że oni nie biorą i nie brali i wiem jak wykuwają na treningach każdy kilogram, co widać też po progresji ich wyników, np.
Sławomir śledź:
2002 Nov WSP 56kg - 55.8 215.0 0.0 0.0 0.0
2002 May ESP 56kg 2 55.9 220.0 140.0 210.0 570.0
2000 Apr ESP 56kg 5 55.9 205.0 135.0 200.0 540.0
1999 Oct WJP 56kg 4 55.9 200.0 135.0 190.0 525.0
1999 Jun EJP 56kg 1 55.7 200.0 142.5 190.0 532.5
1998 Oct WJP 56kg 2 55.8 190.0 130.0 190.0 510.0
1998 May EJP 56kg 2 54.9 195.0 125.0 180.0 500.0
1997 Sep WJP 56kg 4 55.8 185.0 122.5 185.0 492.5
1997 Jun EJP 56kg 1 55.2 185.0 122.5 185.0 492.5
1996 Jun EJP 56kg 6 55.6 160.0 112.5 180.0 452.5
czyli 120 kg przez 6 lat, średnio 20 kg rocznie, a do tego tony odżywek za kupę forsy. Gdyby ładował koks dawno przekraczałby 600 kg.
to tylko przykład "czystego" zawodnika, a mógłbym wskazać i innych z naszego klubu, np. darka wszołę, który był bardzo często badany. Jest jedynym juniorem w Polsce, który trzy lata z rzędu zdobywał mistrzostwo świata i europy juniorów i nie dorzucał po 40-50 kg rocznie.
Trochę to śmieszne, że przechwalam się cudzymi wynikami. Chiałem tylko pokazać jakie postępy robią zawodnicy bez koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
czesc Chlopaki
szalenie ciekawa dyskusja
zaraz bede czytac od poczatku

tylko jedno slowo:
darooo
tylko o sobie mozesz na 100% powiedziec czy brales koksy czy nie - o nikim innym.
Uwierz mi prosze.


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
oczywiście, ja mogę tylko wyciągać wnioski z dostępnych mi danych i pomagać sobie "wiarą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 906
Człowieku nie mów mi co to jest nauka, nie jesteś moim nauczycielem.

Twoje wypowiedzi:
"Co powiesz o stylu skakania zwanym deltą? Nie sądzisz, że układ stóp w biegu, położenie ciała względem bieżni, zasięg kolan w poziomie i pionie w czasie biegu, ułożene kończyn górnych, oddychanie itp. czynniki nie wpływają na czas biegu? " .
"Czy wiesz dlaczego społeczeństwo całego świata staje się coraz wyższe? I co to jest selekcja naturalna? Dlaczego młodziez wcześniej dojrzewa? - cudowne jest to o czym piszesz, tak naucz mnie jeszcze czegoś. Czy ty słuchasz o czym ja mówie (albo raczej czytasz)? Nie ucz mnie, a skup się na moich pytaniach.

"Odwrócę pytanie - napisz kogo z tych zawodników uważasz za koksiarza" - przecież tego nikt nie wie dopóki "nie złapie się kogoś za rękę", a to jak chyba wiesz, nie jest takie proste.

"Widać, Spice, że jesteś nieźle zorientowany w "tych" sprawach" .
"Po prostu mam trochę szersze spojrzenie od ciebie, znam wielu zawodników i nie przebywam w środowisku koksiarzy. " - co ty sugerujesz? Czy według każdy kto zdaje sobie sprawę ze skali "koksowania" jest koksiarzem ?

"Należy się tylko cieszyć, że nie stoisz na czele świętej krucjaty, która ścina głowy wszystkim równo - czy komuś się to należy, czy nie" - poraz n-ty czy ty wiesz o czym ja mówie?

Ps Jeśli chodzi o rozbawienie, to mam podobne odczucia w stosunku do ciebie.
Ale w przeciwieństwie do ciebie słyszałem w swoim życiu takie słowo jak "kultura" ?

Wszystko zabiera znacznie więcej czasu, niż by się wydawało.

Wszystko zabiera znacznie więcej czasu, niż by się wydawało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Chlopaki - spoko

Niestetu jednak z Parkerem musze sie nie zgodzic.
Przyznaje racje Spice i AZSTS.

Parker ma racje w jednym - ze nie mozna rownac jak leci - nie kazdy silny bierze.
Ale fenomenow sily jest 0.0000001% populacji (oczywiscie nie wiem tego tylko strzelilam sobie dowolna liczbe zer.
I ten jeden na 10 000 000 zostanie Mistrzem Swiata bez koksu. Ale tylko on. Pozostali musza wspomagac sie "witaminkami".

Rozrozniam dwa 2 pojecia slowa czysty:
1. "czysty" - nie mial wpadki dopingowej, kontrole nie wykazaly pozytywnego wyniku.
2. "faktycznie czysty" - nigdy w zyciu nie siegnal po niedozwolony srodek, ani jednego - ani pol cyklu; ani jednej tabletki, ani jednego zastrzyku.

Dlaczego tak to widze??
Bo nie wsadza sie do wiezienia przed udowodnieniem winy a dowodem jest pozytywny wynik kontroli. Jesli umiejetnie zaszachrowal na kontroli to znaczy ze nie ma dowodow. I tyle. Jest czysty.
Faktycznie czysty oznacza ze nigdy koks nie pomogl mu w przelamaniu zadnej bariery na jaka sie natknal. Ze koks nigdy nie pozwolil mu wejsc na wyzszy pulap, z ktorego moze budowac nowe wyniki. Nigdy!

Tak w ogole to pozdrawiam dyskutantow


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Fajnie, ale ilu jest tych mistrzów świata? Jak by nie liczyć to wygrywa jeden! Jaki jest sens tego sportu, jeśli jeden fenomen osiąga fantastyczny wynik, a reszta która jest słabsza, siegnie po "magiczne pigułki" dogani go? To może wyszscy stańmy na pierwszym miejscu podium. Będzie super, wszyscy będziemy mistrzami.

Pozdrawiam, marzyciel.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ELIMINACJE DO PUCHARU POLSKI STRONG MAN 2003

Następny temat

IV MISTRZOSTWA W WYCISKANIU W BIELAWIE

WHEY premium