SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maksymalna prędkośc

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
no bardzo ładnie, jak ja bym chciał tyle z górki pojechac

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2980
moja nowa predkosc z gorki to Vmax= 65 km/h ...rower gorski marki Oscar 95 lekki bo po tuningu (zdjąłem wszystkie nie potrzebne rzeczy ,tylko bez z skojarzen siodełko dalej jest na swoim miejscu hehe)korby typu biopeace i opony szosowe marki Author ,a na prostej max o ile zawału nie dostane i sprzyjający wiatr albo bezwietrznie ,to nowa Vmax= 52km/h,oczywiscie wszystkie predkosci są tylko chwilowe ......a tak normalnie przecietna moja wacha sie w granicach od 28km/h do 34 km/h a jezdze na dystansie 47 km .....dziekuje i pozdrawiam wszystich rowerowiczów .....

kobieta jest słaba ,gdy kocha ,a najsilniejsza ,gdy jest kochana :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
ja bym takiej średniej predkosci nie wytrzymał, a to pop prostej drodze??

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2980
CZESC LISEK ,NO SŁUCHAJ TE PRZECIETNE PREDKOSCI UZUSKUJE PRAKTYCZNIE NA PROSTEJ ,Z TYM ZE SĄ DOSŁOWNIE DOSC KROTKIE GORECZKI GDZIE JADE PRZEZ OKOŁO 30 SEKUND PRAWIE 50 KM/H A TAK TO SAMA PROSTA ,MOWISZ ZE NIE DAŁBYS RADY UTRZYMAC TAKĄ PRZECIETNA ,MYSLE ZE JAK CZESTO BYS JEZDZIŁ TO DAŁBYS RADE (ZRESZTĄ ZOBACZYSZ ZE ZARAZ PO MOIM POSTCIE BEDA INNI CO PRZECIETNA ICH PEWNIE BEDZIE SIE WACHAC W GRANICACH 45KM/H A NAWET WIECEJ ,TAKZE I TAK JESTEM PRZECIETNIAK ,Z TYM ZE DLA MNIE UTZRZYMYWAC TAKIE JAK MOJE PRZECIETNE TO TEZ NIE JEST PESTKA ,DLATEGO ZE MAM DUZE SKŁONNOSCI DO TYCIA I KOCHAM JESC ,STAD MAM NAWET SPORĄ NADWAGE -MOJA ZAWARTOSC PROCENTOWA TKANKI TŁUSZCZOWEJ WYNOSI 26% PRZY WADZE OKOŁO 94 KG WIEC NA ROWERZE NIE JEST MI TAK ŁATWO Z TYM ZE JA KOCHAM ROWER A ZARAZ PO NIM CWICZENIA SIŁOWE ,AHA JAKBY CIE INTERESOWAŁ MOJ WIEK TO MAM 21 LAT ...A NA ROWERZE JEZDZE CHYBA OD CZASU JAK MIAŁEM 5 LAT I JEST TO MOJ SPOSOB NA ZYCIE ,MOJA ULUBIONA PASJA ,Z TYM ZE NIGDY NIE JEZDZE POD KATEM TRENINGU ....JADE PO PROSTU PRZED SIEBIE NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIE BO INACZEJ NIE UMIE ,ACHA OSTATNIA MOJA DŁUZSZA WYCIECZKA MIAŁA 160 KM .....TO TYLE POZDRAWIAM ,LISEK NAPISZ MI COS O SOBIE ,JAK MOZESZ ......DZIEKI :)

kobieta jest słaba ,gdy kocha ,a najsilniejsza ,gdy jest kochana :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
trochę zmodyfikuje pytanie zawarte w temacie:
Ile jesteś w stanie jechać najszybciej na płaskim odcinku szosy? (oczywiście samemu, bez grupy ciągnącej, czy samochodu)
Ja szczerze mówiąc w takich warunkach rozpędzam się do ok. 53. A wy?

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
kamel brze no ja tez mam ten problem co Ty, tez mam nadwage a mam 14 lat i przy wzroscie 175 waze az 63kg duzoo. ja jezdze od 2 miesiecy bo dopiero teraz kupiłem sobie lepszy rower (poprzednie psułem po 2 miesiacach) mój najdłuzszy dystans jak narazie to 100km, niedługo chce spróbowac 150, maksymalna predkosc 58km/h. tylko ze ja niemam teraz zbyt duzo czasu zeby jezdzic bo szkołasie zaczęła, ale jak mam tylko wolna chwile to zaraz wskakuje na rower

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
thord ja na prostej jeszcze nie próbowałem jechac na maxa ale muszy spróbowac jak dzisiaj jechałem po prostej to miałem na liczniku 48km/h ale sadze ze dałbym rade szybciej, ale to zalezy tez na jakich oponach sie jezdzi i jaki rower bo jak ktos ma kolarzówke i cieniutkie opony to co innego, ja mam takie opony srednie ze i na jezdnie i w terenie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2980
lisek Ci sie chyba pomyliło wazysz chyba za mało przy takim wzroscie .....a tak poza tym jak masz dopiero 14 lat to za tyle lat co ja bedziesz smigac jak rakieta o ile Ci sie oczywiscie nie zmieni zainteresowanie .....bo to roznie bywa w zyciu ,co do tego ze szkołas sie zaczeła to masz racje ,lepiej sie uczyc a jak odrobisz lekcje to dopiero na rower bo w przeciwnym razie skonczysz tak jak ja ,narazie przwz okolo dwa lata byłem bez pracy wiec tylko na rower wsiadałem ale teraz od nowego miesiaca to zaczynam pracowac bo kiedys w koncu trzeba nie ?
A co do postu thorda to moge powiedziec ze zawsze jezdze sam i nie ciagne sie za samochodami a jak juz sie puszcze za takim samochodem (zwłaszcza po miescie ale nie polecam tego !!!!!) to próbuje go przescignąc bo po miescie tez osiagam krotkie ponad 50 km/h .To tyle na dzis hehe pozdrawiam wszystkich ......

kobieta jest słaba ,gdy kocha ,a najsilniejsza ,gdy jest kochana :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
mi sie wydaje ze mam nadwage bo mam duzy brzuch no teraz jak szkoła to rzadziej jezdze ale w kazda sobote staram sie zrobic dłuzsza wycieczke tak na 100km. wiem, ze jeszcze mam duzo czasu mam nadzeije, ze kiedys bede jezdził duzo szybciej, ale jak narazie trzeba sie uczyc. pozdrawiam, miłej pracy

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Ja 65,8 km/h - z górki rzecz jasna.

Na w miare płaskim terenie i wiatrze neutralnym osiągał koło 53 km/h.

Ale więcej rady raczej nie dam, bo mam kiepskie przełożenia 48/14= 3,42

Inne górale maja 44/11 = 4 - a więc o 16 % lepiej

Kiedyś tez miałem MTB 44/11 - i w Tatrach pędziłem pewno powyżej 70 km/h - ale licznika nie było

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mongoose

Następny temat

Football Amerykański

WHEY premium