SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maksymalna prędkośc

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
to on chyba rower z dopalaczami miał :D

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
53 km/h na prostej.. Droga ktora prowadzi na Cargo w Warszawie.. przy lekkim zakrecie. Ja tez wole bardziej utrzymac predkosc niz jechac na maxa na zbity pysk ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
Wlasnie lepiej podawac predkosc max wykonaną pracą wlasnych mięśni na płaskiej trasie bez wiatru , i nie z wiatrem a nie za jakimiś cieżarówkami czy z jakiegos byle długiego zjazdy co kazdy bez pedalowania moze jechac nawet 65 .

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na prostej mam 59 km/h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 198
Ja zarejestrowałem max. 86.8 km/h na treningu w lipcu. Trenuje kolarstwo szosow. Robilismy interwały pod góre !! sporą góre, a pozniej zjezdzajac z niej, lekko pedalujac licznik pokazal 86.8 km/h, pewnie mozna wiecej, ale ja chce jeszcze pożyć

Who say, we can't do it ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
no jak przy takiej predkosci wypadek to by za fajnie nie wygladał :D

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2980
proponuje niektorym panom ustawic dobrze liczniki ,bo niektorzy to takie głupoty pisza z tymi predkosciami ,albo pisac gdzie te góry .ale te predkosci po prostej to ładna sciema ,tez troche tenuje i wiem co mozna uzyskac na prostej

kobieta jest słaba ,gdy kocha ,a najsilniejsza ,gdy jest kochana :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17
A ja za to osiągam 30/32 km na płaskim terenie hehe!!! Z górki 40!!! I się zastanawiam dlaczego na moim góralu nie mogę uciągnąć więcej, staram się, ale przekroczenie 40 to nie moje możliwości na moim góralu (Olpran - Tomahawk)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
no ja mam dobrze licznik ustawiony i z górki jechałem max 58km/h wiecej juz nie idzie. Chyba to ty masz zle licznik ustawiony bo 40 to łatwo jest jechac, ale jak ktos mówi ze jechał 80 to troche dziwne.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 198
Dzisiaj bez najmniejszej sciemy z reka na sercu, moge sie pochwalic ( a moze nie ma czym ) na plaskim, na treningu uciekajac z kolega od grupy rozpedzilismy sie do 65 km/h !! ale jazda

Who say, we can't do it ??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mongoose

Następny temat

Football Amerykański

WHEY premium