SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower-najwieksza predkosc z gory

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez zaborek z działu Sporty ogólnorozwojowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
chcialem podac moja ,mieszkam w beskidzie sadeckim ,mamy ogromne gory ,z takiej jednej (rowniutki asfalt,zero samochodow) jechalem 85 km/h ale watpie czy licznik byl dobry,nie mozna przeciez tak szybko jechac.Chociaz z drugiej strony jak sobie o tym przypomne to predkosc byla ogromna i jesli cos by sie podwinelo to serio mowie,niedobrze by sie to skonczylo,ale takie sa chwilowe szalenstwa ,jak sie jedzie z gory to sie nie mysli o konsekwencjach.

Don't Try To Be Like Jackie,There Is Only One Jackie Chan...

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2319
Mój VMax wynosi 63km/h - jechałem z masakrycznej górki zakończonej niezłym skrętem i sporym rowem ale na szczęście wyszedłem z tego cały - miałem wtedy chyba 11-12 lat

Sofia Boutella - "Spraw, by ludzie Cię widzieli i czuli muzykę.." NIKE - NEW SPIRIT NEW ATTITUDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
55 km - nie jezdze na rowerze jakos specjalnie, tylko czasem na wycieczki. Szybciej jezdze na desce niz rowerze :)

==============================
Jutro ide na trening...i pojutrze też...i po pojutrze też...i następnego dnia również...YEP ! That's true.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
74 km/h w parku chełmy / niedlaeko legnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1083
To są naprawde możliwe prędkości:) kolarze w rekordach mają coś ok. 110km;) ja miałem na prostej drodze (nie z górki) 65km;) ale było fajno;) hehe POzdrawiam i uważajcie jak tak szybko jeździcie bo to naprawde może sie źle skończyć;)

MKS Calisia:) Rzucam sobie oszczpem!!! Jestem rocznik 89:)

Siła, szybkość, gibkość długie łapy, wielki wzrost i troche masy! - OSZCZEPNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez jakies 65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
Ja raz przy prędkości 40km/h wjechałem na pobocze (droga leśna) gdzie były same kamienie średnicy 20 cm, rower leciał w powietrzu, tylko co jakiś czas dotykał podłoża, ja tylko złapałem mocno kierownicę i po kilku sekundach jakimś cudem wskoczyłem na drogę. Co najlepsze na dole zauważyłem że nie mam kasku... Wróciłem i kask leżał właśnie tam na poboczu... zleciał mi z głowy i nawet nie zauważyłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1481
rekord prędkości z gorki to nie sukces... Niektórzy jeżdżą ponad 200 km/h... Rekordy bijcie raczej na prostych odcinkach... Mój rekord na płaskim to 68 km/h. Jeżdżę w XC i właśnie na góralu biję rekordy. Co to by było jak bym miał szosówkę....
ps.rower mam zdeka ciężki bo mnie na dobry nie stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
taa jasne ,200 km ,chyba na jakichs probnych torach i modelach eksperymentalnych rowerow.My tu mowimy o zwyklych rowerach.Kolarze w takim TDF czy Giro osiagaja cos powyzej setki.Ale jak osiagasz taka predkosc na goralu to ho ,ho ,zglos sie do Tour De Pologne,dadza cie jako sprintera


Don't Try To Be Like Jackie,There Is Only One Jackie Chan...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
200 km/h ?? hahaha... to jak by zawiał lekki wiaterek to byś odleciał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1481
ja bym się bał przy takich prędkościach. Poszukajcie w necie to może znajdziecie coś o tym sporcie. Wariaci ścigają się super ciężkimi maszynami z wielkich górek (specjalnie do tego przygotowanych). Rowery przypominają nieco te do jazdy na torze tylko że mają grube opony z jakimiś kolcami lub czymś podobnym (zawody są w terenie płaskim ale nie na asfalcie). Ale i tak największą prędkość ma gość który na podobnej machinie zjechał z ....... wulkanu. 220 km/h czy coś podobnego. Popytajcie na sportach extremalnych tam powinni coś o tym wiedzieć.

"dla kogo kogo, dla tego kogo" - by WILQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
Ale my tu rozmawiamy o prędkościach na normalnych rowerach. Ja na przeróbkach to można nawet z samolotu wyskoczyć na rowerze i wtedy będziesz miał prędkość...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śnieżny zjazd na rowerku :)

Następny temat

Jak wzmocnić odcinek lędźwiowy?

Wiecej