SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maguras - suplementacja, trening, pokonywanie barier

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 794
SIŁA, SIŁA I JESZCZE RAZ SIŁA.



Witam

Najpierw napisze coś o sobie, mieszkam w Gliwicach, ćwiczę od 16 roku życia, trójbój siłowy od końca 2003 roku. Jakieś tam medale zdobyłem. W 2009 roku bylem pierwszy na Mistrzostwach Polski juniorów co dało mi możliwość wyjazdu na mistrzostwa europy gdzie bylem 8 z wynikiem 775kg w kat do 100kg. Obecnie pracuje na kopalni i profesjonalnie trenować trójbój jest ciężko, ale będę starał się przygotować na zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Będzie to czerwiec, wiec jeszcze trochę czasu jest. Trenuje 3 razy w tygodniu, własnym planem, który poniżej opisze. Moje rekordy siłowe to:

w specjalistycznym sprzęcie
300 kg w przysiadzie
212,5 kg na klatę
300 kg w martwym ciągu

bez sprzętu
210 kg na 2 ruchy
170kg na 2 ruchy
260kg na dwa ruchy

Przez najbliższe tygodnie priorytetem będzie klatka... pozostałe partie traktuje pobocznie. Ćwiczę 3 razy w tygodniu. Założenia treningowe obrałem sobie wysokie. W końcowej fazie treningu powinienem kończyć bez sprzętu 175kg na 2 ruchy, a w koszulce do wyciskania 230kg na 2 ruchy. Czy się uda, zobaczymy.

TRENING

Poniedziałek

wyciskanie mocno
dociskanie do deski
plecy - 2 ćwiczenia

Środa

wyciskanie wąsko
pompki na poręczach z obciazeniam
barki - 2 ćwiczenia

Piątek

wyciskanie lekko
jakieś lekkie ćwiczenie na klatkę
nogi - 2 ćwiczenia

SUPLEMENTACJA

Na początek delikatnie, monohydrat i gainer. Później dołożę bcaa, glutamine, jakąś mocniejsza kretę.





Wrzucam parę filmów bym był wiarygodną osoba:


















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 794
nowy rok, nowe mozliwosci.... trzeba wejsc znowu na ciezar.... tylko silowni mi brak odpowiedniej
ale jakos damy rade

tymczasem trening na 100kg/12x4 na klatke + dodatkowe cwiczenia
suplementacja standardowo mono AMINOSTAR + BCAA AMINOSTAR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Powodzenia, bedę śledził

Co to za zawody w czerwcu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki wiek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 794
Ja mam 26 lat.
Na poczatku czerwca jest puchar Polski w wyciskaniu w sosnowcu.

TRENING

WYCISKANIE KLASYCZNE
20/12 60/10 80/10 100/8 120/6,6,6,6

DOCISKANIE
130/6 140/5,5

MARTWY CIAG NA MASZYNIE
X/8X6

SCIAGANIE WYCIAGU GORNEGO DO KLATKI
X/10X4

i to by bylo na tyle, lekki trening... ale to dlatego ze poczatek, co tydzien pne sie w gore o 5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 176
nie ma co ci ujmować

Mordo to wszystko jest nasze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przerwy spore miałeś ? Kontuzje ? Bo jak na 10 lat ćwiczeń to nie powalają efekty imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 794
Małe przerwy były, drobne kontuzje też... np teraz w listopadzie musiałem zaniechać przygotowania do Mistrzostw Polski.

Jeśli chodzi o efekty to jestem zadowolony, w sposób naturalny dochodziłem małymi krokami do wyników. Jakieś tam medale zdobywałem wiec chyba jest nie najgorzej ;p

To ile po 10 latach ćwiczeń się dźwiga? ;)

nie wspomnialem o mojej wadze teraz waze 86, ale zazwyczaj waha sie kolo 90... max mialem 95

Zmieniony przez - maguras w dniu 2012-03-07 22:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 10 latach to nie wiem , nie mam pojęcia .

Ja po 2 latach przykładowo robiłem 180 kg na przysiad 8 razy w serii , w martwym ciągu 220 max .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Makaveli wez pod uwage to ze pierwsze 2 lata to są mega przyrosty siły, pozniej juz coraz trudniej o progres...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie neguję , tylko piszę , każdy ma inny organizm , inne warunki genetyczne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 794
zalezy tez jaka waga...

ja na przysiad robilem bez specjalistycznych sprzetow
210/2 ale nogi nie byly moja mocna strona
przysiady , trojbojowe sa glebokie, niektórzy kulturysci robia znacznie plycej

wyciskanie 150/7 165/3 170/2 wiec szalu nie ma ale zle tez nie

martwy 260/2 270/1 moze 275 badz 280 by poszlo

caly czas progres byl wiec nie ma zle...

teraz pracuje na kopalni wiec jest troche gorzej z treningami, dlatego skupiam sie na klatce... krotsze i mniej intensywne treningi
175/2 chcialbym zrobic

dodam ze nigdy nie wspomagalem sie farmakologicznie, jedynie suplementy... teraz jest troche mniej niz kiedys...ale licze ze jak wszytsko pojdzie dobrze to forma bedzie

na klatke wycisnac 180 to bylo by cos przy wadze kolo 90kg
a w przyszlosci trzeba by dobic do 200 ;p

na zawodach w koszulce do wyciskania to oczywiscie wiecej, ale to nie jest czysta sila, lecz technika

Zmieniony przez - maguras w dniu 2012-03-08 21:44:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa sylwetka z CLA !

Następny temat

Nowe ciało na wiosnę !

WHEY premium