SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

looknijcie ;P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1858
FAJNY BRZUCH SOG SIE NALEZAL!!

Im kobieta ma mniejszy biust tym ma większy rozum.
Nie wierze w coś, co krwawi tydzień i nie zdycha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
bardzo ladnie bardzo mi sie podoba chcial bym miec takie szerokie barki a jak tam z delicjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5247
Powiem zupełnie szczerze, w końcu o to tu chodzi
Te zdjęcia z zeszłego roku fajnie wyglądają - zwłaszcza to drugie z kaloryferem na brzuchu. Natomiast co do aktualnych fotek to mi się nie podoba (może to też kwestia ujęcia). Wyglądasz na nich jakbyś przesadził z koksami, taki jesteś rozwalony, a przedramiona przy Twoich wielgachnych bicepsach i barach wyglądają żałośnie (małe i jakieś pulchniutkie). W dodatku jeszcze te pryszcze - sorki, może u Ciebie to nie od koksów, ale już wielu podobnych kolesi widziałem z syfami (co jechali na dopingu). Na dodatek śmierdzieli strasznie jak się spocili Żeby nie było jednak, że tylko marudzę to szacunek za wymiary się należy. Dla mnie ideałem jest to co z sobą zrobił Lessi (są tu gdzieś jego fotki). Pozdrawiam

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1932
Super sylwetka :)

"..., która by poukładała młodego człowieka do rycerstwa dzieł".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
tylko nie pisz ze bez delicji bo powiem ze smieszny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Super sylwetka. To chyba należe do tej mniejszości kobiet, bo podobaja mi sie męzczyżni o takiej własnie posturze i proporcjach.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dzieki kobietka nie ma to jak opinia dziewczyny az sie milo na sercu robi widzialem twoje zdjecia jak to ty no to tez masz ekstra sylewtke idealna dla mnie
wsciekly gdzies tam pisalem o delicjach one musza byc
pozdrowienia dla wszystkich

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
DO AGASSI powiem ci tak przedramie jest w miare proporcjonalne 37cm to chyba nie tak malo tak wyszlo na zdjeciu tylko a co do syfow to idz do wojska i chodz sobie w jednym mundurze przez rok a szczegolnie w lecie jak jest po 35 stopni to ci powodzenia zycze
pozdrawiam rosnij duzy

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
bardzo ladnie bardzo , pakuj dalej bo cie przegonie , bez delicji nienada tak wygladac ale tu wszyscy pisza ze na kreatynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5247
W porządku - przyjmuję wyjaśnienia , zaznaczyłem, że to być może kwestia zdjęcia - różnie jak wiadomo się wychodzi, zastanawiam sie jak sobie radzisz w wojsku - bo z tego co mi kumpel opowiadał dieta jest bardzo daleka od "kulturystycznej" - oparta głównie na chlebie i maśle , a może on był w jakiejś trefnej jednostce. Trochę zaskoczyła mnie (na plus) Twoja zrównoważona odpowiedź - spodziewałam się, że zaatakujesz mnie bluzgami z włączonym Caps Lockiem za tą moją "krytykę", pozdro

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe foto niniKOKS

Następny temat

pierwsza odsłona...

forma lato