SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ladne cialo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
LoOzie moze powiedz jak mniejwiecej wyglada twoj plan treningowy(o ile takowy masz)i jak sie odzywiasz.Moim zdaniem twoja waga jest zanizona w stosunku do wzrostu.Obawiam sie ze masz slabo rozwinieta tkanke miesniowa i pomimo niskiej wagi twoje cialo jest "plaskie" tzn z powodu malo rozwinietej tkanki miesnowej w twojej sylwetce dominuje tluszcz powodujac ten ze wlasnie "plaski" wyglad ciala.Daj znac na pierwsz dwa zagadnienia a potem moze cos wymyslimy.
Pozdrawiam

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plan treningowy na silowni czy ogolnie?na silownie moge chodzic tylko raz w tygodniu.tam mna sie zajmuje trener i robimy cwiczenia na poszczegolnie partie miesni.w piatki mam basen.dwa razyw tygodniu wf,po ktorym wychodze padnieta.we wtorki i czwartki sama cwicze w domu z taka plyta (z glosem instruktora).mam dobre miesnie brzucha,ale ciagle pozostaja "ukryte" :) to podobno dziedziczne (mama trenowala siatkowke przez wiele lat,a mimo to tez miala pozostalosci)... cos ominelam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BULMASTIFF nie zamierzam zmienic sie w skale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Jak cwiczysz w domu to silowo czy areobowo?Trening na silowni jak anjbardziejale szkoda ze tylko raz w tygodni i cwiczysz wszystkie partie miesniowe.Nie mowie ze taki trening jest zly wrecz przeciwnie na niektorych dziala super.Moze wlasnie tu lezy problem. Moze powinnas zmienic trenig silowy rozkladajac go na 2-3 dni(po nim mozesz wykonywac trening areobowy) zamiast cwiczyc w domu.A co do w-f jakie cwiczenia wykonujesz na nim lub w co gracie(daj znac).I czy odzywiasz sie odpowiednio po takiej lekcji w-f,na ktorej zuzywasz zapewno duzo energi ?
No i ominelasz najwazniejsz twoja diete.Niestety dieta to 90% sukcesy.A ja nadal nie wiem co ty jesz, w jakich ilosciach, o jakich porach dnia.

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mieszkam na samym koncu miasta i zeby dojechanie gdziekolwiek zajmuje mi sporo czasu,wiec nie moge chodzic czesciej na silownie.w domu raczej aerobowe.jem duzo warzyw,owocow.nie lubie miesa,jem tylko biale.czesto ryz.pije glownie soki (niecierpie wody!),a rano mleko.po takim wf mam do dyspozycji jedynie bufet w szkole-kupuje jogurt i jakis sok. cos nie tak? nie znam sie na tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Rozumiem.
Co do diet to wlasnie w niej tkwi problem.Za duzo cukrow prostych(soki,jogurt,owoce) za malo zlozony w porach w ktorych ich najbardziej potrzebujesz,za malo bialka,nie wiem czy w swojej diecie uwzglednilasz jakies zdrowe tluszcze.Jak bedziech chciala pomocy w ulozeniu diety to daj znac.To nie bedzie dla ciebie latwe,ale jak chcesz osiagnac powaznie jakies efekty bez ciezkiej pracy niczego nie osiagniesz.W swoich poczynaniach musisz byc konsekwentna.
Teraz spadam do kina wiec do ....... napisania:)

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie bardzo bym prosila o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
potem ci cos odesle.wstepne wiadomosci.A teraz juz spadam bo sie spoznie

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mysle tak jak Bull - bedziesz miala same mięsnie to staniesz sie "nieprzyjemna" w dotyku

pozdrawiam

nudno troche
moze zagadasz na gg??

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie podales nr gg,wiec nie zagadam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest z tym stepperem...

Następny temat

Balsam?

WHEY premium