SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurczaki faszerowane antybiotykami ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
teraz wszyscy koks walimy tylko Ci co soją się zajadają są czyści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie jestem czysty przyjmuję taką dawkę koksu dziennie, że nie długo jak HULK będę wyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
no hulk to kilka kur dziennie zjada , a nejmar otęby ma mleku najwyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Nie no panowie a tak na poważnie, to ja spotkałem się z informacją że skutkiem może być potem po tych "nafaszerowanych antybiotykami kurach" możemy psuć sobie organizm w ten sposób że gdy dopadnie nas choroba antybiotyk nie pomoże ten "nasz" bo będzie za słaby, zwalczany przez ten który "siedzi" w kurze ;) Zobaczymy jak to będzie, jedno jest pewne - ceny filetów pójdą w dół bo sprzedawcy będą się bali że nikt nie będzie chciał kupować kurczaczków :D Kto na tym skorzysta jak nie my :D

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie strasz mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
To siostra mnie tak nastraszyła! I nie wiem czy to prawda czy taki "haczyk" albo raczej wymówka by nie kupować mi kurczaka

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żartuję przecież, jak to wcześniej pisałem, bym nic nie jadł gdybym się przejmował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
No słuchaj jeśli spożywasz antybiotyki w mięsie jakimkolwiek, a to nie tylko problem kur to naturalne, że uodparniasz się na antybiotyki. To tak samo jakbyś brał co chwile antybiotyk w końcu przestałby działać. Tutaj jest podobnie tylko ilości mniejsze w takim mięsie i pewnie nie wszyscy szprycują zwierzęta. Ale to nie tylko brak działania antybiotyków już nie pamiętam co tam dokładnie, ale spożywanie w ogóle zbyt dużej ilości antybiotyków może prowadzić do jakiś powikłań, uszkodzenia wątroby jak dobrze pamiętam i jeszcze jakiś pierdół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jem po 600g dziennie, a ludzie jedzą jeszcze więcej. Nie straszcie mnie, bo przez Was będę miał wstręt do kurczaków.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-06-24 06:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Z samego kurczaka wyciągasz ~120g białka?! :O

Zmieniony przez - mb41 w dniu 2013-06-24 09:31:29

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efekty po 6 miesiacach cwiczen

Następny temat

Przerwanie Diety

WHEY premium