SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurczaki faszerowane antybiotykami ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
no niby racja, tylko płaci się za mięso nie mało a tak naprawdę nie wiemy co jemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6707
Zielin możliwe, są różne pasze, w każdym razie wszystko to chemia.

Tylko weźcie pod uwagę, że jeśli ktoś zjada np 1kg fileta dziennie to może się prędzej czy później odbić na jego zdrowiu.:'-(

jak myślisz skąd są alergie?? antybiotyki przestają działać, jak wchłania się na każdym kroku z pożywieniem.

Zmieniony przez - kiero85 w dniu 2013-06-22 10:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
andrzej125
no niby racja, tylko płaci się za mięso nie mało a tak naprawdę nie wiemy co jemy...


Zgadza się.. ale wiesz nie unikniesz tego, tak jak jaja dostałem ze wsi, były tak zaj**iste, że nie mogłem przestać je jeść, a ze sklepu już całkowicie inne. Tak jak z mięsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
To jak sądzicie gdzie najlepiej się zaopatrywać w żywnośc jeśli mieszka się w mieście ? Jak widać przestawienie sie na ,,zdrową'' żywność wcale nie jest takie zdrowe ;/ tak naprawdę miałem z 4 miechy temu dziwną wysypkę i nie wiedziałem za bardzo od czego i nie zdziwił bym się że to właśnie od drobiu bo jadłem ok 800gram dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6707
muking też mam wiejskie jaja, osoba od której kupuje powiedziała, że jak nie da paszy to nie ma jajek... różnica w smaku jest bo są świeże, i z wolnego wybiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapewne masz rację, ale co poradzić, mogę się odżywiać zdrowiej, a nie zdrowo, bo nic nie wiadomo co w tym siedzi, jak i w warzywach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
no zgadza się ja też jadłem ostatnio jajka z wolnego wybiegu i smak od tych paczkowanych po 10 w biedronce zupełnie inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
No cóż jeśli chodzi o jajka jak ma się rodzinę gdzieś blisko na wsi to na pewno wiedzą kto hoduje kury. Zadzwonić zamówić u takiej osoby większą ilość i luz. Ja tak robię przynajmniej.

Co do piersi itp. natomiast. Niedawno byłem u lekarki i sama powiedziała, żeby uważać, że to teraz wszystko karmione chemią, dużo antybiotyków, nawet coś o hormonach mówiła- jak dobrze pamiętam o estrogenie. I dodała, że mężczyźni nawet sobie nie zdają z tego sprawy, ale właśnie przez takie mięso część z nich może mieć zaniżony poziom testosteronu nie mówiąc o innych sprawach. No też uczulała na soję itp.
Lekarz ma chyba jednak trochę większe ode mnie pojęcie, więc pewnie w tym co mówiła jest przynajmniej trochę prawdy.
Ale teraz tak na prawdę jak sam nie wyhodujesz i nie zrobisz to na każdym kroku szamiesz chemię, antybiotyki, sterydy. I weź tutaj bądź zdrowy, ehh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ma wiedzę większą, ale jakbym się przejął jej słowami to bym żył powietrzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
No to fakt, bo niestety teraz wszystko jest nawalone sterydami albo innym badziewiem. Szkoda, że w naszym kraju kary za takie wałki są tak niskie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efekty po 6 miesiacach cwiczen

Następny temat

Przerwanie Diety

forma lato