SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kuracja na sile

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
czego ma odstawic ta kreatyne ???
jabolcokk na litość boską pimpujesz tak produkty trec'a ze az sie niedobrze robi, niby czego ma odstawic ta kreatyne ? jest b.dobra, wiele ludzi ją chwali i dobrze wchodzi siła po niej..

także bierz ta kreatyne co masz smiało.. mozesz dorzucic te aminokwasy co Ci doradził w/w .. i nie kieruj sie tym co Ci napisal .. zebys odstawił tą kreatyne jakby to jakis rozkaz był.. jedz ją spokojnie :)


a tak btw. jakbyś sie tak naprawde jabolcokk znał i sumiennie doradzał to tej dextrosy na pewno bys nie polecił, bo ten mit ze przyspiesza i dzieki niej kreatyna jest lepiej wchlanialna juz dawno odszedł do lamusa..

Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2012-03-10 12:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To jest dział Trec'a a nie innej firmy.

Kolejną rzeczą jaki mit ?
Tutaj chodzi o uzupełnienie energii po treningu siłowym i rozpoczęcie procesu odbudowy glikogenu.
Można również zastosować Carbo i Vitargo - ale po co jeśli do Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine 400g jest DEXTROSE 500 gram GRATIS za FREE.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
OSTR_MEDYK

a tak btw. jakbyś sie tak naprawde jabolcokk znał i sumiennie doradzał to tej dextrosy na pewno bys nie polecił, bo ten mit ze przyspiesza i dzieki niej kreatyna jest lepiej wchlanialna juz dawno odszedł do lamusa..



OSTR_MEDYK - Tego typu forum jest właśnie po to żeby promować produkty , szczególnie że produkty firmy trec mają miano najlepszych w Polsce.A ze produkty trec'a są lepsze jakościowo to jabi doradził co by zrobił , a to co ktoś zrobi czy zje tą kreatynę x to już nie jego bajka.

A co do cytatu na w.w to próbujesz powiedzieć że ktoś kto jest modem firmy komercyjnej i jest zawodnikiem sponsorowanym przez najlepszą firmę na Polskim rynku się nie zna ?

Brak mi słów.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4744
Tez osobiscie zjadł bym tą kreatyne. I nie sądze zeby kreatyna X w tym przypadku była gorsza od Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine . Bynajmniej ja odczułem tak na sobie, próbowałem obie. a co do dextrosy szkoda ze nie starczyla na caly cykl ale jest spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carbon5 a czego sie spodziewales,ze MOD z dzialu Treca bedzie polecal suple innej firmy? to chyba oczywiste ze bedzie polecal suple Treca....
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
OSTR_MEDYK - "Przesta, tak w tej kwestii sie nie zna i tyle, nie musi znac sie na wszystkim. Mit dextrozy został juz dawno obalony, na forum wypowiadali sie nawet moderatorzy o tym. Takze twój idol sie takze moze mylic. Jak kazdy inny czlowiek. Ja to doskonale rozumiem, w koncu wspolpracuje z Trec'iem to pimpuje ich produkty. Sam uwazam marke Trec za jedna z lepszych i sam uzywam ich produktów. Chodzi mi tylko o to zeby nie pisał ludziom ze wszystkie inne firmy sa złe bo to jest takie powiedzialbym wrecz chamskie, jak pisze chlopakowi odstaw tamta kreatyne, wez tą z treca. Ludzie, bez przesady "





OSTR_MEDYK - napisałem Tobie dlaczego i po co daje się dekstrozę PO TRENINGU SIŁOWYM - tak jak jest w rozpisce na poprzedniej stronie, czyli nie w celu transportu kreatyny (chociaż po treningu mięśnie chłonną wszystko jak gąbka i porcją prostych węglowodanów lub Vitargo jest idealna w tym czasie tak jak KREATYNA), a Ty dalej piszesz o jakiś mitach, transportach.

Pozdrawiam i proszę przeczytaj moją wypowiedz jeszcze raz.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-03-10 13:53:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
I wlasnie przez takiego czlowieka trace szacunek do Waszej firmy. Napisalem co mysle(od tego jest to forum DYSKUSYJNE) i moja odpowiedz została usunieta. Dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Medyk - a moim zdaniem po prostu robisz z igły widły , nie dość że wszyscy zawodnicy są na tym forum z własnej woli i służą pomocą każdemu kto jej potrzebuje gdy przychodzi o suplementy i nie tylko.A to że firma na tym chce zdobyć parę zadowolonych klientów to normalne.Nagonka jest na suplementy na każdym komercyjnym forum.Równie dobrze możesz to samo napisać na forum innej firmy i nie tylko zajmującej się produkcją suplementów.

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2012-03-10 17:07:18

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4744
matthewbula ja tylko wyraziłem opinie nie prosiłem o jej komentowanie . Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Carnogenic a Carnotrix

WHEY premium