SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który cykl lepszy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja bym ci polecił brać cp rano po porcji a crester po treningu i w nietreningowe wieczorem po 5kapsów i akurat styknie na 50 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5549
Mam zamiar kupić na dniach cp+cr, ale mam wątpliwości... Jestem dopiero po jednym cyklu z mono, efekty widoczne. Może niewarto kupować cr tylko na drugi cykl brać mono+cp? Do tego dokupiłbym carbo vitala. Co mi radzicie?

"Żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz cp złączyć z mono a póżniej z cr, to wszystko właściwie zależy od tego ile i z jaką częstotliwością planujesz cykle bo jeśli mniejsza ich ilość a dłuższe to polecam cp i cr wcześniej a jeśli więcej i krótsze to poeksperymentowałbym troszkę i teraz wziął cp i mono a na następny cp i cr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5549
chodzi mi o to, czy przy dopiero drugim cyklu kretki opłaca mi się kupować cr+cp, czy na mono+cp efekty nie byłyby takie same...

"Żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
takie same napewno nie będą, ale ja pisze w ten sposób bo tak naprawdę nie wiem czego chcesz i ile możesz na to przeznaczyć i trochę zgaduje, więc zrób coś co będzie pośrodku tego wszystkiego;
rano weź cell-pump, przed treningiem i w podobnej porze w nietreningowe cr a po treningach mono, a w następnych cyklach będziesz mógł przejść na sam crevolution plus mono lub ester po treningu, trzeba poeksperymentować troszkę i nie bać się zmian, zawsze zresztą coś nowego można dodać więc będzie oki, myślę, że ten model będzie najoptymalniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5549
cp+cr+mono to chyba jednak troche za dużo. Kupie crester i cp a do tego dołoże carbo. A czy moge tylko ester popijać carbo (wtedy taniej by wyszło), a cp sokiem, czy kupić lepiej dextro?

"Żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kup cp i cr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5549
Tak zrobie Ziper, twoje uwagi były dla mnie bardzo cenne Sog jak wejdzie.

"Żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
cell nie wymaga transporterów, crester po treningu i nie tylko tez nie wymaga.Carbo po treningu, cell przed treningiem, crester po treningu,w dni wolne crester łykałbym na noc, a cell rano.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z masy na rzeźbę a kreatyna

Następny temat

Batony w diecie kulturysty

WHEY premium