SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krwotok z nosa ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
chcial bym sie zapytac czym moze to byc spowodowane jestem na cyklu mety i dostalem dzisiaj krwotoku z nosa czy wie ktos jaka jest tego przyczyna ?

WIEM ZE W CZASIE AKCJI DOBRY CHŁOPAK ZA MNA STOI ZOSTANIE NIE ZWIEJE TAK NIE ROBIA PRZYJACIELE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
DOBRA NIE MA SENSU JUZ DALSZ DYSKUSJA BO ZAWZE ZNAJDZIE SIE WIELU PANOW EXPERTUW CO W******LA SWOJE 5 GROSZY CO NIE WIADOMO KIM SA I NIE ODPOWIEDZIA NA PROSTE PYTANIE BO JEST TO DLA NICH RZECZA OCZYWISTA ... DZIEKI DLA TYCH CO JEDNAK NORMALNIE UDZIELILI ODP POZDRAWIAM

WIEM ZE W CZASIE AKCJI DOBRY CHŁOPAK ZA MNA STOI ZOSTANIE NIE ZWIEJE TAK NIE ROBIA PRZYJACIELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ciśnienie sprawdz ja tak miałem jak przesadziłem z dawkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 750
przemęczenie!!!

Fight Fight Fight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
cisnienie 133-63 puls 69 ...

WIEM ZE W CZASIE AKCJI DOBRY CHŁOPAK ZA MNA STOI ZOSTANIE NIE ZWIEJE TAK NIE ROBIA PRZYJACIELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
jaka dawka?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
zmniejszona krzepliwośc krwi, użyj wyszukiwarki sam kiedyś posta na ten temat zakladalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
dawka 20/25mg

WIEM ZE W CZASIE AKCJI DOBRY CHŁOPAK ZA MNA STOI ZOSTANIE NIE ZWIEJE TAK NIE ROBIA PRZYJACIELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
co to za meta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
Rumunska

WIEM ZE W CZASIE AKCJI DOBRY CHŁOPAK ZA MNA STOI ZOSTANIE NIE ZWIEJE TAK NIE ROBIA PRZYJACIELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
rumunska

WIEM ZE W CZASIE AKCJI DOBRY CHŁOPAK ZA MNA STOI ZOSTANIE NIE ZWIEJE TAK NIE ROBIA PRZYJACIELE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
krew z nosa. Czesto Ci leci czy tylko teraz? 1 mozliwosc cisnienie [tutaj by sie zgadzalo przy mecie]. 2 przemeczenie. na krzepliwosc krwii jest dobra witamina K, ktora przyjmuje dozywotnio ;-> tez biore AscoRutiCal i Rutinacea. co do cisnienia to poprostu zmierz kilka razy cisnienie. jesli czesto leci krew to o jakich porach? moze byc kilka mozliwosci. ja wiem tyle co z wlasnej praktyki.. meczace sa krwotoki z nosa czeste i bez powodu w moim przypadku.

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2006-11-26 19:18:09

push your limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta eap

Następny temat

Stosowanie Clena przez kobiety - rozpiski

WHEY premium