SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna nonstop?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20791

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
miazdza mnie Ci co sluchaja zawsze innych

jeden powie ze ostrowia pycha bialko to odrazu polowa polski przezucila sie na ostrowie

teraz powiedzieli ze stala suplementacja kreta jest dobra to Ci sie przezuca

10g mono codziennie przez dlugi okres brawo.. gratuluje

nastepny.. gainer i kreta przed snem.. rowniez cudownie

niee.. ja tu nie wyrabiam

EDIT: ktos sie pytal czy mozna no booster przy redukcji - owszem mozna

Zmieniony przez - Pauleq w dniu 2006-01-08 16:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Dzięki - SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Pauleq a co masz do 10g mono przez dlugi okre? wiem ze mocno obciaza nerki, ale czy to sa twoje nerki cwaniaczku? chyba nie, jak ktos powiedzial ze 5g to nieznaczy ze trzeba 5g. Zajmij sie soba, a nie krytykuj innych. Jak ktos chce jesc to niech je nawet 20 g dziennie a twoje zdanie mu kolo dupy lata, druga sprawa ze bedzie zle z jego nerkami. Wcale nieuwazam ze 10g dziennie przez dlugi okres jest tak bardzo szkodliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
napisales jeszcze ze miazdza cie ci co sluchaja innych, a skad ty wiesz ze ja slucham innych, taka jest moje zdanie poprostu, przeciez nie kazdy musi robic stala luba bardzo dluga suplementacje,ja nikomu niekaze jej robic, ja tylko wymienilem swoje zdanie.koniec kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
Ja tez chyba se zapodam mono na ok. 3 miechy i zobacze jak mi pojdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
Larsson ale kazdy z kogoś bierze przykład nie zawsze dobry ale... :] Nie bierz wszystkiego tego co sie pisze na forum do siebie...Ludzie wyrazają swoje opinie i juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
spox ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
przeciez biniu pisal ze przy stalej suplementacji kreatyne brac 0,03g/Kg masy ciala
a naj zacniej 30min przed treningiem z glukoza i ~15g serwatki

tu macie na temat dlugotrwalej suplementacji kreatyna
UWAGA! inglisz
http://www.hypertrophy-specific.com/HSreport/iss06/index.html#art_1 

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam jestem za stała suplementacja.Stosowałem pol roku kreatyne bez przerwy w takich suplementach jak:X-pand,Xpandenegized,Crevolution,crefusion,metabolic pump,mono zwykle)pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
wasabi a skad biniu ma takie informacje ze tylko 0,03g/kg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pora już na stack?

Następny temat

Jaką kreatyne wybrac?

WHEY premium