SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna ile tego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 929
kupilem dzis kreatynke monohodrate 1kap/800mg 250 kapsow. czy to wystarczy na jeden cykl tzn chodzi mi o kreatynke czy jeszcze trzeba jej dokupic.to bedzie mohj pierwszy cykl z kreatynki ijak najlepiej ja dawkowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16798
Jaki masz staż trenigowy?

A ta ilość kreatyny na jeden cykl to za mało

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25542
za malo, chyba ze sie uparles i bedziesz bral 6 kapsow dziennie co sie rowna ~5g dziennie, starczy na 41 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 929
staz to pol roku. przepraszam za zasmiecanie forum ale mialem problemy z przegladarka.napiszcze czy dokupic mam kretki i ewentualnie ile.oraz jak ja dawkowac.podkreslam ze to moj pierwszy cykl z supli
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25542
ej no takich postow bylo juz miliony, anprawde skorzystaj z wyszukiwarki, tam masz wszystko na talerzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16798
Kolego staż masz TYLKO pół roku, pooczekaj z kreatyną, na prawdę na razie nie musisz jej brać.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o tym zestawie???

Następny temat

SUPLEMENTY do treningu - jakie

FuckBaton