SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna bcaa bialko - pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52
Witam,

Moj wiek to 18lat waga okolo 78kg wzrost 175cm. Na siłowni ćwiczę od okolo 2lat, aktualnie mam taki problem ze stoi mi masa w przedziale 77-79kg oraz wymiary, dieta jako taka jest jednak mieszkanir z rodzina nie pozwala na trzymanie jej w 100%. Zmienilem trening dwa tygodnie temu lecz bez zmian, dlatego mam pytanie czy moze wspomoc sie jakoś myślałem o polaczeniu np. Kreatyna + bcaa lub kreatyna + bialko (na noc ewentualnie po treningu). Na wszystko raczej mi budżet nie pozwoli.

Wole jednak poradzic sie was jako bardziej doswiadczonych kolegow co mi polecacie zrobic. Z gory dzieki za odpowiedz i pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Jako doświadczony kolega mogę Ci doradzić,żebyś dodał więcej kalorii /
Innego wyjścia nie ma .Odżywka białkowa może być ,jednak nie zastąpi Ci ona właściwego odżywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52
Czyli niczego nie kupować ewentualnie białko? A mógłbyś jakies polecić w przystępnej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
mogę polecić :
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html
dobra cena i produkt bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52
To mam jeszcze tylko jedno pytanie, czy masens branie go bbezpośrednio po treningu czy lepiej tylko na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
Dodaj kreatyne a resztę kasy przeznacz na dodatkowe jedzenie, j/w potrzeba wiecej kalorii zapewne skoro nie idzie masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52
Co sądzicie o tej kreatynie?

https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html

I może mi powiecie bo czytałem rozne opinie, ze w DT przed i po treningu, a w DNT rano? Czy moze w DT jeszcze rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
Dobra kreatyna , smialo mozna brac. W dni treningowe 2x 5g korzystanie okolotreningowo - przed i po treningu , w dni wolne 5g i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52
Dobra dzięki wielkie, a jeszcze co do tego białka wyżej to stosowac bardziej na noc czy po treningu? Wiem że to w zależności od braków w diecie ale wyczytalem ze jest ono szybko wchłanialne dlatego wole zapytac czy ma sens branie na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
bialo stasuj wtedy gdy brakuje Ci go w diecie
po treningu moze byc jak najbardziej, ale nie ma koniecznosci picia szejkow.
na noc lepiej zbilansowany posilek z weglami lepiej bedzie sie spalo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52
Zeby juz nie zakladac nowego tematu, polecacie jakis konkretny posilek przed i po treningu? Na ta chwile przed bylo cos lekkiego z ww poniewaz wczesniej byl obiad czyli najczesciej piers z ryzem, a po kanapki z twarogiem i dżemem własnej roboty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FA - Xtreme C.H.A.R.G.E. - Stosowanie

Następny temat

Jakie wybrać bcaa

WHEY premium