SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+alkohol:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1882
no to wzorek na spalanie tez jest, ale nie znam :)
jesli ktos chce sobie obliczyc bezwzgledny promil, to to jest tak:
1. krok, musimy znac swoja mase ciała
2. nalezy obliczyc mase plynow w ciele - 70% masy ciała
3. nalezy wyliczyc ile g alkoholu znajduje sie w kazdym wypitym przez ciebie napoju, a robi sie to tak:
wyliczamy procent alk. w ml z napoju. (czyli jak "połówka" ma 40% to obliczamy 0,4*500ml:) Uzyskana wartosc nalezy pomnozyc przez 0.8, gdyż 1ml alk = 0,8g alk.
4. na koniec dzielimy ilosc spozytego alkoholu na mase plynow ciala

JP.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Ja nie zalecam picia przy kreatynie. jedno czy dwa piwa jeszcze mogą być ale więcej... Kiedyś piłem w czasie cyklu i:
- kaca mialem dwa dni
- siła spadła (wyciskałem mniej niz przed cyklem)
- straciłem wode

Picie przy kreatynie to wg mnie najzwyklejsze marnowanie cyklu (szans jakie on daje) i pieniędzy (na szczęście kretka nie jest droga)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
owszem ale jest cos takiego jak zycie oprocz treningow i trzeba sobie uzyc stary i nie ma co z tego rezygnowac - tu sie cykle uklada pod zycie a nie zycie pod cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja zaczynam cykl dopiero 3 stycznia, zebym mogl w sylwka spokojnie sie pobawic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ja nawet nie wiem czy bede w sylwka pil planuje w polowie stycznia kolejny cykl zaczac, a alkocholu ni pije juz od ponad 2 misiecy i sie przyzwyczailem do tego ze musze pic, skonczylem pic (a pilem kilak razy w tygodniu) tylko dlatego ze cykla zaczalem i na cyklu przeciez alkocholu nie bede pil, niedosc ze scina bialko to jeszcze wyplukuje wode. No chyba ze bedziesz podczas picia pil duzo wody i jakies bialko to chyba powinno byc dobrze ale ja tam trzymam sie tego zeby nie pic

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Alkohol to twój wróg - wiec lej go w mordę!


P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
ja tez zawsze układam cykle zeby okazje typu sylwek itp wypadały pomiędzy cyklami. taki rodzaj kompromisu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1195
a piguły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
Bardziej odwadniają!

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja byłem 22 na połowinkach
9 piw i 3 tablety
czacha rano mnie zaje.biscie napierdzielała
ale impreza była przednia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyrozyna jako antykatabolik ?

Następny temat

"Promocyjna" tyrozyna z Hi-Teca?

WHEY premium