SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koxy w sportach walki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
osobiście nie ćwiczę żadnych sportów walki ale moja siłownia jest połączona z klubem box k-box + elementy mma, znam dużo osób z tam tąd a jeszcze większą liczbą gadałem bo pomagam im na siłowni, 80% wali takie dawki że kulturystą amatorą się nawet nie śniły. Ogólnie wnioskuje że jest to nie odłączny element sportów w których liczy się sił, wytrzymałość, ogólna sprawność fizyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Można wrócić do sytuacji jak Pawła Nastulę z dyskwalifikowali, więc kox jest obecny w sporcie, i nie tylko w sportach walki.

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
przypomnijcie sobie zawodników olimpijskich z NRD ! niektórzy z nich musieli zmienić płeć... po karierze zawodowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"że dawkowanie kulturystyczne sie nie nadaje" - oczywiste.

MMA:

Środkiem stosowanym często w tym przypadku jest halotestin, myślę że z uwagi na jego bardzo przydatne, przy wzięciu pod uwagę konieczności łapania się do kategorii wagowych, właściwości. Ponadto używany jest boldek ( wpadł na tym Bonnar ), deca ( wpadli Sherk i Royce Gracie ) anavar, wszechobecny teść, jak również rzadziej chyba tren i stanozol ( wpadł na tym Kimo, ostatnio chyba Sidelnikow ). Od czasu do czasu pojawiają się sugestie że dany zawodnik stosuje miboleron, np. podejrzewano o to Wanderleia Silvę .

Przykładowe cykle zawodnicze z USA są podane w tym wywiadzie opublikowanym na Tnation, chvj wie czy są prawdziwe:

http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_body_training_performance_steroids_drugs/steroids_in_mixed_martial_arts 

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem, ze zawodnicy ufc laduja w siebie gh i inke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
oni to ładują dużo więcej ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
nie czaje po co insa w sw??jak chcą do wyższej kategorii wejść czy jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
Ogólnie rozkmniać czy istnieje doping w sw to nie ma co, prędzej można się zastanowić czy w ogóle istnieje sport w którym nie stosuje się dopingu. Zawodnicy mma trenują średnio ok 6h ew chyba nie muszę mówić, że utrzymanie 110 kg masy przy 6h aerobów i anaerobów dziennie jest nie możliwe. Ktoś napisał "prop+tren"-tu moje pytanie czy ten ktoś to stosował w sw, bo zastanawiam się nad takim połączeniem, chodzi mi głównie o sajdy-czy nie przeszkadzały w treningach/ringu/klatce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Oczywiste jest że 95% profesjonalnych zawodników bierze. Różnią się na pewno dawkami, rodzajami środków, etc., ale biorą.

"Ktoś napisał "prop+tren"-tu moje pytanie czy ten ktoś to stosował w sw, bo zastanawiam się nad takim połączeniem, chodzi mi głównie o sajdy-czy nie przeszkadzały w treningach/ringu/klatce?" - ale to jest naprawdę rozmowa z gatunku pytaj mnie a ja ciebie. Side'y, ich nasilenie w odpowiedzi na konkretne dawki to sprawa wybitnie indywidualna. Dlatego min. profesjonalistów prowadzić powinien lekarz sportowy który zna ich reakcje na określony środki.

Co do trena - w podanym linku omawiany jest właśnie cykl tren+teść i koleś wprost pisze że zarówno on i jego kumpel w praktyce robiąc taki cykl stwierdzili że znacząco spada im wytrzymałość - co przypisali zwiększonemu przez tren ciśnieniu. Spróbuj najpierw samego teścia i zobacz jak Ci z tym idzie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
testa juz probowalem, nie raz i cisnienie to rzeczywiscie just kurevski problem teraz sprobuje jechac niskie dawki 200mg/week to moze bedzie inny efekt do tego dorzuce Prestarium.
Nikt na prawde nie próbowal Kenalog'u? ja wrzuce w siegpniu przed gala mt to zdam relacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron cypionate 200mg/ml bold ,,winstrol

Następny temat

pytanie o clomid egis

WHEY premium