SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kox a niekończący się trądzik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
Witam.

Ćwiczę już dość długo i jak każdemu przychodzi mi myśl o jakimś delikatnym cyklu. Niestety jednym z kilku problemów nad którymi się głowię jest trądzik. Jestem osobą, która męczy się z tym gównem od 13 roku życia (a lat mam 27) i chociaż obecnie ma już raczej spokój to i tak zwykle po jakiejś chorobie wysypuje mnie na kilka dni. Do tego cały czas tłuści mi się gęba.

pytanie: który ze środków powoduje najmniejsze "wysypy"? czytałem już co nieco na ten temat, ale najchętniej poznałbym opinię stosujących sterydy, którzy osobiście mają ten problem.

Jeśli powtarzam jakiś temat to sorry, możecie podać link.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
na mnie tak samo działa clomid jak na kolege wyżej
kiedys po cyklu na samej mecie przesadziełem z clomem (za duże dawki) to wyskoczyła pizza dosłownie
teraz jestem też na PCT i stosuje combo clom + nolva w minimalnych dawkach, pizzy nie ma, libido i wogóle ok
No ale od tamtej pory jak wyskoczyła mi ta pizza nadal nie moge tego całkiem opanować ;/
Moim zdaniem dużo zależy od diety(cukry proste i inne gówna), higieny, profilaktyki (witaminy, maseczki, pelingi itd), i od środków używanych na cyklu (nie wolno przesadzać z tymi toksycznymi)
tyle widze sam po sobie, i jak próbował ktoś z ta witaminą B5?

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
byl juz temat ale nie pamietam jak sie nazywal chyba najlepszym pomyslem na tradzik jest wieksza uwaga na higiene jeszcze mi pomaga masc benzacne .ale zlotego srodka nie ma poprostu zalezy od organizmu.

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-06-22 20:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
apteczne podobno mniej wysypuja, a reszty dowiedz sie w wyszukiwarce

Ze wzgledu ze linków nie wolno wklejać

WPISZ W GOOGLE: sterydy i wejdz w pierwszy link ; ). I np w testosterony, tam masz podpunkt trądzik.

A teraz dawaj soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
na trądzik w czasie cyklu zażywa się różne witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
te malo androgenne powinny wysypywac mniej o ile wogole czyt. oxa, npp, primka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10105
Temat był wałkowany dość mocno, niektórzy pisali że jak zakończyli cykl na metce to "wygładzało" ich, mimo że przed mieli poważne problemy z cerą. Przewertuj archiwum ktoś podawał nazwe specyfiku do przemywania skóry za pare plnów bez recepty dostępnego w aptece - podobno genialny. Od siebie dodam że miałem przygode z propem oraz trenadrolem, jedyne skutki uboczne które odczółem to tylko po trenadrolu, mianowicie dość mocno mnie przyblokował i pot miał strasznie ostry zapach, zero kłopotów z cerą a jeszcze jako 25 latek brałem antybiotyki by załagodzić to co na mnie wyskakiwało - wydaje mi się że dość indiwidualna cecha jak zareagujesz na saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
ja bym walil na twoim miejscu npp raczej nie spowoduje zwiekszenia tradziku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Na samym npp wile nie zdziała chyba...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
tak jak style.
moze byc to dziwne lecz kumplowi po 100 mety nawet pomogło

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
dzięki za odpowiedzi, może rzeczywiście spróbuję z tym metanabolem bo jest najtańszy :)
nie chwaląc się - już teraz ma dobre rozmiary i nawet ostatnio ktoś mnie pytał czy po kryjomu czegoś nie zarzuciłem, nawet mnie to nie rozśmieszyło bo pomyślałem, że z moimi problemami skórnymi i tak według niektórych "kokszę tylko się nie chcę przyznać" ;-/ jeśli obsypałoby mnie po saa to już miałbym grubo pojechane w ...rodzinie mojej żony (ludzie do odstrzału za głupotę, przykład kreatyna = kokaina)

...ale może rzeczywiście spróbuję z tym metanabolem bo jest najtańszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10105
Posłuchaj, z tą metą to nie do końca tak - z testosteronem może być to samo - rozchodzi się raczej o to że jak podasz hormon z zewnątrz to cały układ wpędzi w takie "zawirowania" że wyjdzie to na dobre twojej skórze. Sugeruj się raczej celami które chcesz osiągnąć ( wiem wiem dieta to podstawa ) a nie ceną sterydu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze srodków 3 i 4 cykl

Następny temat

Winstrol - powiększone węzły chlonne

WHEY premium