SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontynuować czy odstawić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Do 12 tygodni mozesz ciągnąć kreatyne.Tylko zmniejsz dawkowanie na 10g na dobe.

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Ok super dzięki za odpowiedź, a proponujecie mono czy może jabłaczan w tej sytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
a jaka miales dotychczas?

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
co ci bardziej pasuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
tak jak pisałem miałem olimpu xplode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Weź sobie np. mono olimpu 120tab kosztuje 29zl. I na niej dokończ cykl i bedzie elegancko

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Ok trochę obawiam się zalania ale mimo to zdecyduję się chyba na mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
paszangi
mimo że organizm nie jest w stanie przyswoić więcej niż 10g na dobe krety

to mimo wszystko:

na czczo 5g , pred tren. 5g , po5g i 30min po kolacji 5g = 20g
a w dni nie treningowe na czczo 5 i przed senem 5

taki cykl ciągnij 60dni


Co Ty mu polecasz, fazę ładowania to moze sobie pare dni zrobić a nie 20g przez 60 dni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
nigdy nie robiłem fazy ładowania i też nie przyjmowałem 20g czystej kreatyny dziennie:)A zawsze byłem z kreatynowych cykli zadowolony, wiec ok nie mam zamiaru tak robić. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o takim cyklu ?

Następny temat

detox ultralift

WHEY premium