SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koncentrat a izolat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
ooOOpS! a ja pije WPC, wiec musze zmienic na wpi tak ? inaczek low-carb nie dziala ?
No bo Czarny namieszales

Rozumujac tak na chlopski rozum...wpc wchlania sie wlniej = stopniowo, przez noc, podczas snu, powstrzymujac katabolizm.
Natomiast wpi wchlania sie szybko, powstrzymujac katabolizm.
Wiec dzialanie jest identyczne, zreszta zawsze mozna dolac oliwy z oliwek po spowolni wchlanianie sie bialeczka

Szczerze mowiac ogolnie nie kumam o co chodzi wam tam powyzej ale napisalem tak jak ja to rozumuje

Btw...Lewa polkule mozgu mam po mamie wiec ten chlopski rozum moze w polowie szwankowac

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ile wg was wynosi roznica w (minutach podpowiem) w trawieniu WPC i WPI ??

za trawienie rozumiem poczatek pojawienia sie aminokwasow w krwioobiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Biniu dla mnie to jest malo istotne naprawde.
Ja wole jedzenie, bialka jem tyle co kot naplakal, roznica pewnie jest nieduza - wnioskuje z tonu jakim jest zadane pytanie

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"za trawienie rozumiem poczatek pojawienia sie aminokwasow w krwioobiegu"

nie rozumiem..

btw do tych ambitnych porownan wliczacie laktozowe wzdecia,niestrawnosci srake itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
om ja nie wiem co oni do tego wliczaja ja nigdy nie mialem nic z tych rzeczy co ty napisales - przynajmniej po tych bialkach ktore do tej pory bralem, a w porownaniu do niektorych ludzi tutaj z forum to to co wzialem tego bialka to kropelka w morza a raczej oceanie wiec moze jeszcze kiedys przyjdzie mi zazyc tych cudownych rzeczy ktore wymieniles

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja sie zgrywam a te robią z tego dyskusje

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Taaaa Czarny powiadomienia wlaczone, jak wychodzilem na silke siedziales na gg, teraz wrocilem....siedzisz ... pewnie z niecierpliwoscia oczekujesz na kolejnego maila z powiadomieniem

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
WPC jak ktos ma kase na jedna odzywke i dokupuje nie drogi Sojavit 85 Olimp. WPC sieka samo w ciagu dnia, a na noc mieszanke 1:1, w ciagu dnia tez moze taka spozywac, wtedy jeszcze taniej bialeczko wychodzi.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
zyz

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
taa dobre jest tez kupowanie wpi dla mniejszej zawartości ww , i potem to wymieszać z mlekiem , ja pije wpc na noc z oliwą z oliwek ww z wpc wliczone i max ww dostarczam 25-30 dzienie


czarny dla panny kupie te z napisem supr...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to jest??? pilne

Następny temat

kaidy pic i co?

WHEY premium