SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koloredo - siła/masa fot. 1, 11.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2623
święte słowa :) Ale człowiek nie maszyna czasami wypić musi :) Te choc jedno piwko nie mówie tutaj hektolitry wódki :) Choć i raz na kwartał ćwiartka też powinna wejsc :) Osobiście wole wódke niż piwo. ;) A imprezy sobie się skromne, chyba że pijecie alko z wyższej półki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
hehe ja tam nie imprezuję, a i tak dietkę ledwo co dopinam ;d Twaróg rządzi nie ma co, najtaniej wychodzi :D Dobrze bo przynajmniej w domu pieczony jest chlebek razowy, to wiem co jjem i mogę sobie pozwolić na kanapki które w mądry przyrządzony sposób są dobrym posiłkiem nie tylko do szkoły :D

A z tym 20zł na dzień to jest w h.. dużo kasy :D Wychodzi 600 złoty na miesiąc a więc dużooo jak dla mnie i to bardzo ;d U mnie może aż tyle nie idzie ale bądź co bądź, pewnie jakby wszystko podliczyć to nie dużo mniej ;d

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-03-03 14:34:53

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Twarog chyba nie najlepszy pomysł jako źródło białka w dzień to raczej na noc. No ale nie będę sie wymadrzal bo przez ostatnie pol roku tylko ser biały chudy, serki wiejskie z lidla 0% jadłem całymi dniami...i był to baaardzo duży błąd , No cóż człowiek uczy sie całe życie a i tak głupi umiera:)

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D Twaróg głównie wcinam na noc, ale dodaje go też na kanapki.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Chyba ze sie go uwielbia i potrafi sie każda ilosc wciągnąć;) na słodko , na ostro tylko szkoda ze sie długo trawi:(

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
A ja się właśnie zaliczam do fanów twarogu :D Wymieszany z jogurtem naturalnym i olejem rzepakowym tłoczonym na zimno, ewentualnie do tego majeranek - mogę wcinać 5 razy dziennie! :d

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Ja zaś slodzik+cynamon;) i mogę 3kilo wciągnąć . Hehe już nie śmiećmy w dzienniku bo sie offtopic robi niepotrzebnie.

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2623
miło że dziennik ożył :) Oby tak dalej, dla mnie spam na razie do podsumowania nie przeszkadza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
tak więc... możemy smiecić dalej koledze :D A w sumie to przecież u niego bajzer sie robi nie u nas, to co nam szkodzi hehe :D Mam nadzieję że kolega się nie obrazi :D
A tak wogóle jak idzie trening? :D

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Ledwo na oczy widzę jak pisałem w moim dt... Przegialem z ilością ale na treningu nie czułem zmęczenia... Ale progres jest:)

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący

Następny temat

Co po FBW 15-10-5

WHEY premium