SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w brwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 174382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Ciekawi mnie, gdzie można zobaczyć zaczerwienioną gałkę po przekłuciu łuku brwiowego. Bzdura!

" Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
też mam kolczyk w brwi. i mam pytanie; jak go chronić na lekcjach w-f?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
założyć kask
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
e no. ja poważnie pytam. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie cwiczyc na wfie.
no nie da sie, bo jak? mozesz byc ostrozna, uwazac na lecace pilki, nic ponad to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731
ja mam kolczyk w brwi :) jestem pilkarzem .. a grac w nim nie moge .. :) wiec .. go sciagam !! jaki problem sciagnac i za 2h znowu go wlozyc ? :) nie zarosnie dziurka nei przejmuj sie .. :) moze jedyni zrobic sie takie cos .... taka warstwa.. jakby strupek ale to nie jest strup .. i go sie poporstu bezbolesnie przbija [precikiem :) ja wyciagalem go juz po ok miesiacu po przebiciu .. :) czasem bolalo troche ... no ale msuialem .. teraz (juz mam go ok 8 miesiacy) bez problemu go wycoiagam do sql i wkladam po :) czasem sie robi jeszcze na dziurkach takie cus ... ja wkladam go od dolu ... wiec na gorze musze tak jakby przebic .. taka malutka warstwe j.w :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Czekaj jak dostaniesz bombe w luk, bedzie tez ciekawie.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731
wiesz .. hmm dostalem juz nie raz grajac w pilke z kolegami a to pilka a to z lokcia ... :) czasem zaczepie grzebieniem i mocno czarpne ... roznie bywa :) ale jest na tyle profesjonalnie przebite (robilem w salonie piercingu w niemczech :) ) ze tego tak latwosie nie zeriwe .. jedynie jakis tam bol .. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
kolczyk w brwi to jest okropne fuu i brzydko wygląda a jak zachaczysz o cos to mozesz sie uszkodzic ja bym nie radziła
pozdo

Bo fantazja jest od tego, żeby bawić się, na całego KC KiSSy=*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
kolego miał kolczyka w brwi, jakiś koleś mu wyje***, nie w trafił dobrze i teraz została mu tylko brzydka blizna...

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można stosować jendo i dyurgie??->SYFKI

Następny temat

pomoc w leczeniu tradzika!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium