SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w brwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 174383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Mam 16 lat. Chciałabym zrobić sobie kolczyk w brwi, ale tylko na wakacje. Po 2 miesiącach chciałabym wyjąć, bo szkoła nie akceptuje. Opłaca mi się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to najbardziej idiotycza rzecz jaka mozesz zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Dobra- przyjęłam. Teraz podaj argumenty dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
wiesz, to jest tak glupie pytanie, ze mialam ochote nie odpowiadac, ale jesli sam nie mozesz na to wpasc, to jednak odpowiem.
otoz lato to jest zly czas to robienia jakich kolwiek kolczykow czy tatuazy, za duzo slonca, nie mozna sie kapac w basenach, morzach jeziorach, czlowiek sie wiecej poci, ponadto przez 2 miesiace moze sie do konca nie zagoic, wyjmiesz kolczyk z niezagojonej dziurki, i ona sie zasklepi i wszystko zostanie w srodku. lepiej zawsze poczekac do wygojenia, chyba ze sytuacja jest krytyczna. kolejny argument to chociazby fakt, ze wydac 100-150zl, zeby wyjac to glupota. a skoro jestes niepelnoletni to kolejny dowod na to, ze to nie dla ciebie, profesjonalista cie nie przekluje, a skoro ktos by to zrobil, to moglby spieprzyc, zarazic cie czyms. poczekaj az bedziesz dorosly i bedziesz stanowil sam o sobie.
piercing to wbrew pozorom nie jest zabawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Spoko, akurat cena czy niepełnoletność, to jest najmniejsza przeszkoda. Bardziej przekonujące jest to gojenie. Ja mam już pare kolczyków i z własnego doświadczenia wiem, że mam taki organizm, że nadzwyczajnie długo goją mi się jakiekolwiek rany, więc chyba jednak narazie zrezygnuję. Pomyślę nad tatuażem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tylko pamiętaj , że tatuażu nie wyjmiesz jak kolczyka.
a zdrugiej strony skoro masz już jakieś kolczyki , dlaczego tego akurat po wakacjach chcesz wyciągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Bo inne kolczyki mam w miejscach mało widocznych, a większość mam w uszach. A moja szkoła akurat w brwi nie akceptuje.
Mam jeszcze takie pytanie (może głupie). Czy nie ma czegoś takiego jak klipsy do brwi? Tzn. żeby nie robić dziurki, pominąć czas gojenia i te wszystkie problemy i po porostu jakiegoś klipsa kupić i nosić? Wiem, że do nosa jest, a do brwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie spotkalam sie i nie sadze, zeby byly bo nie mialyby jak sie trzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Ok, dzięki! Pozdrawiam

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2010-01-20 13:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Hej. Od tygodnia mam kolczyk w brwi (robiony w studiu). Mam odnośnie niego kilka pytań:
- jaki jest mniej więcej okres gojenia,(przybliżony) bo wiem że to sprawa indywidualna
- po jakim czasie od momentu zagojenia mogę zmienić kolczyk
- jaki kolczyk jest najlepszy do standard eyebrow (chodzi mi o szerokość i długość pręta, a także o to czy może być prosty, bo z tego co słyszałam to raczej nie)
Będę wdzięczna za odpowiedź

Ja jestem tym,kim byłabym gdybym urodziła się jeszcze raz... Jestem nią cały czas.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można stosować jendo i dyurgie??->SYFKI

Następny temat

pomoc w leczeniu tradzika!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium