SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w brwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 174293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
mi dali do podpisu karteczkę, że w razie jakichkolwiek komplikacji nie będe roszczyła pretensji do nich xd

„Chodzić już umiem, teraz chcę umieć latać...”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
czyli taki myk sprytny zrobili:(dlugo masz kolczyk?babrało ci sie? dlugo ci sie goił?;-P co myslisz o tribiotyku?nie mozna go naduzywac prawda??jak to jest?dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie panikuj kolego
tribiotic jest na stany zapalne, to antybiotyk !!!
nie masz jeszcze kolczyka a juz zakladasz, ze bedziesz go uzywal... naprawde wyluzuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
no takpodekscytowany jestem:> wole dmuchac na zimne
naczytałem sie o nim to pytam jak to jest...w pon ide do studia ktore poleciłas zapytac i moze juz sie umowic
hihihihi nareszczie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
przebilem sobie dzis brew:>>>>za***iaszczo jestna zywca nic nie bolało. a laska kazała mi stosowac octenisept...co o tym sadzicie???mowila ze tylko to poleca pytalem o solfiziologiczna odradziła...w ogole mi brew nie spochła nic krwi ania siniaka dopiero 4godz po zabiegu potem zobaczymy...
polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
octenisept jest chwalony
sol fizjologiczna uzywaj po powiedzmy tygodniu, zamiast octeniseptu,
powiedziala czemu nie poleca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
nie.a sam nie chcialem doczekac poza tym byla taka sliczna ze...no:P dal bym sie jeszcze raz klucale super jest nic nie boli nie ma opuchlixny zero sinaika nie czuje ze go mam.zaczepilem juz czapka nawet mocno nie zabolalo:P


Zmieniony przez - placebo123 w dniu 2009-12-28 22:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
a i nie pytalem jej czy mam go obkrecac czy czekac do wygojenia.
jak to jest???
mowila ze pasuje to chyba ok jest chyba ze w kulki leciala:P
mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee może też sobie zrobie ??


Tylko troche wyjde na hipokryte bo jeden kolo zrobił w języku, gnoiłem go pare miesięcy aż w końcu wyjął

Drugi zrobił w brwi, gnoje go do dziś...


To jak to tak teraz ja se zrobie to przecież ludzie mnie śmiechem zabiją tak ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
a ja bede pierwszym ktory to zrobi:>>
looz wal kolca spoko jest i fajno wyglada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można stosować jendo i dyurgie??->SYFKI

Następny temat

pomoc w leczeniu tradzika!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium