SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w brwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 174265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Acha jeszcze jedno, czy taki kolczyk http://www.allegro.pl/item898996605_body_art_kolczyk_do_brwi_jaszczurka.html (w miejsu zasłoniętym przez skóre jest wygięty, nie prosty) po zagojeniu miejsca, będę mogła spokojnie nosić czy raczej się nie nadaje?

Ja jestem tym,kim byłabym gdybym urodziła się jeszcze raz... Jestem nią cały czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
https://www.sfd.pl/PIERCING__przeczytaj_zanim_zadasz_pytanie-t562526.html ...
czas gojenia 2-3miesiace.
po tym czasie mozna wymienic kolczyk.
z takim czyms z allegro nie ryzykowalabym
standard to od 8 do 12mm dlugosc i grubosc 1,2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Ok. Dziękuje za odpowiedź A tak z ciekawości, jeśli mogę zapytać, to gdzie masz kolczyki? Czytałam że kiedyś miałaś w brwi, ale już nie masz.

Ja jestem tym,kim byłabym gdybym urodziła się jeszcze raz... Jestem nią cały czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
obecnie w jezyku pepku i nosie, pomijam uszy.
niedawno wyjelam z wargi, mialam smileya i przekluta brew, wiecej grzechow nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Hmmm w wardze mi się podoba, ale podejrzewam że zrobię sobie tylko wtedy jak mnie znowu coś najdzie :P

Ja jestem tym,kim byłabym gdybym urodziła się jeszcze raz... Jestem nią cały czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
Ja już mam prawie od roku, prawa brew. Kolczyk wymieniałem ze 3 razy;O Szybko przesiadłem się z "stockowego" banana na kółko :D

Dobrze, że nie kusi mnie, żeby gdziekolwiek indziej robić :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37410
szybkie pytanie:
w poniedzialek zrobiłem kolczyk w brwi i wszystko fajnie gdyby nie ze czasem sie zachacze < podczas snu najczesciej> i sączy sie troche krwi.
Zaschnie wokół dziur i nie ciekawie wyglada i tu moje pytanie ile czasu jeszcze bedzie sie tak działo?
Dodam ze nie ma opuchlizny, ropy i wszystko fajnie prócz tej zaschnietej krwi porannej.

Dobra juz sie zagoiło, dzieki za szybką odpowiedz ^^ XD

Zmieniony przez - Lord85 w dniu 2010-06-14 22:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
możessz plastrem zaklejać na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
Chyba usta.

Co do zaschniętej krwi to wypada czyścić codziennie np solą fizjologiczną. Ja przemywałem codziennie, zaschnięta krew rozpuszczała się. Nie pamiętam dokładnie ile czasu, ale krew sączyła się przez jakiś okres (u każdego może on trwać inaczej - krócej/dłużej). Przy jakimś mocniejszym puknięciu czy przypadkowym pociągnięciu krew i tak się posączy, ale nie w takiej ilości, więc miej to na uwadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
hej mam 16 lat i chcę sobie zrobić kolczyka we brwi ale się trochę boję i mam takie pytanko czy kolczyk będzie mi utrudniał wyrywanie/modelowanie brwi i czy bedę musiała wyciągać go na ten czas ? a i jeszcze jedno będę musiała zrezygnować ze solarium i opalania ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można stosować jendo i dyurgie??->SYFKI

Następny temat

pomoc w leczeniu tradzika!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium