SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w brwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 174372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
chcialabym zrobic sobie kolczyk w brwi i mam kilka pytan: czy jak sie ma grzywke na jedno oko to mozna ukryc pod nia kolczyk przed starymi? wczesniej pisaliscie cos o jakims niewidocznym kolczyku czy mozna go miec odrazu przy przebiciu? czy przebijanie boli? czy jak sie ma przekluta brew i wyjmie sie kolczyk to widac ze sie ma dziure jak dlugo nie mozna wyjmowac kolczyka? i jak przebiega gojenia? prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jak dorośniesz to zapraszamy ponownie.
tedy juz nie bedziesz miala problemu czy rodzicie zobacza czy tez nie.
skoro rodzicie tegoe nie zaakceptuja to proste ze jestes za młoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
nie chdzi o to ze jetem za mloda bo mam 14 lat tylko o to ze im sie to nie podoba i beda kazali mi wyjac jak zobacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nie no faktycznie 14 lat to stara dupa juz jestes...
to masz chyba ograniczony kontakt z rodzicami moja mama w pelni akceptuje moje decyzje o ile sa rozsadne a do wygladu nic nie ma...
moze pierw zajmij sie budowaniem dobrego kontaktu z rodzcami pozniej kolczykowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
"nie chdzi o to ze jetem za mloda bo mam 14 lat" no toś mnie ubawiła setnie! Doprawdy! Myślę, że to już czas na tatuaż na twarzy :) Dziewczyno ja mam 20 lat i nadal zwijam się w trąbkę przed rodzicami, bo to SĄ MOI RODZICE bez względu na to czy mam 14 lat czy 40. I nawet teraz liczę się z ich zdaniem bo jakby nie było to mnie wzięła i urodziła ta mama to się teraz martwi, żebym sobie buzi nie pocharatała :D a Ty to już w ogóle, bo prawnie odpowiadają za Ciebie rodzice. Zabierz się za książki. Myślę, że w tym wieku na to jest pora. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
heh no moze i macie racje jak rodzice sie nie zgodza to chyba nie zrobie ale i tak bede musiala ukryc to przed nauczycielami wiec odpowie ktos na moje wczesniejsze pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nie !
i lepiej zakoncz pisanie w tym temacie za nim nie zmadrzejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
no to tak: wątpie, żeby udało Ci się ukryć to przed swoimi rodzicami, bo przecież grzywka może Ci się przesunąć czy coś; nie wiem czy od razu zakładają taki przezroczysty kolczyk, ale on i tak jest trochę widoczny; podobno to tylko kilkosekundowy mocny ból a potem wiadomo - ból związany z obrzękiem; ponoć w brwi dziurka zarasta bardzo szybko i cięzko jest włożyć kolczyk, więc nie wiem czy uda Ci się go tak zdejmować i wkładać ukrywając go przed całym światem ;) a tak na marginesie i ze szczerego serca: tak sobie mysle ze moja siostra ma 12 lat i gdyby chciala sobie za 2 lata przebić brew to chyba osobiście stłukłabym ją na kwaśne jabłko. :P myślę, że powinnaś się zastanowić zanim podejmiesz taką decyzję. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
dzieki za rady =) a czy przy gojeniu galka oczna robi sie zaczerwieniona?-bo widzialam gdzies foty brwi po przekluciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
oj, nie mam zielonego pojęcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można stosować jendo i dyurgie??->SYFKI

Następny temat

pomoc w leczeniu tradzika!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium