SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w brwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 174432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jak nie robisz to dupy nie zawracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
rowniez wacham sie nad kolcem we brwi w polsce przyznam nie bylo mnie na to stac ale tu gdzie teraz jestem nie widze przeszkod kosztuje to zaledwie 36euro kolec+przebicie w profesjonalnym studio zawsze mi sie to podobalo moja dziewczyna ma kolczyk we brwi i w jezyku to drugie bardzo nam sprzyja podczas ... sami wiecie dosc tych swinstw polecam kolczyk we brwi a teraz z innej bajki "dlaczego wiekszosc brytyjek nisi kolczyk w pepku??"--- odpowiedz jest prosta zebyu mialy gdzie zawiesic choinke zapachowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Siemka :) mam zamiar sobie zrobi kolczyka w brwi, tylko nie wiem ile może kosztować przebicie w profesjonalnym studio :) jak by ktoś wiedział to niech się odezwie na gg: 6860101, albo niech odp. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
cena od 70zl-100zl

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć Wam....
Ja na bank przebije sobie brew tylko chcialam zapytac ile mniej wiecej to kosztuje bo mam dylemat czy isc z tym do salonu kosmetycznego czy pozwolic kumpeli zeby mi przebila.... najgorsze jest to ze nie moge narazie przebic brwi tylko musze czekacNie znosze czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
60-100zl, zalezy gdzie.
taa ale najlepiej przebij u kolezanki, wszczepi Ci tylko hiva, WZW i inne wirusy
zalezy skad jestes, mozesz umowic sie z jakims piercerem ktory kluje u siebie w domu badz u klienta i wtedy to kosztuje ok.60zl
w studiu wiadomo bardziej komfortowo dlatego i ceny sa wyzsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Dzieki wielkie za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156


Ja mam w brwi :) Mam dwa lata, ale mi sie strasznie s********l, niewiem w sumie dlaczego,a mialam robione w profesjonalnym studio :( Na poczatku wszystko bylo elegancko, smarowalam Tribiotic'em a pozniej d*pa, wzial sie i zaczal mi ropniec i teraz mam taka jakby mala blizne, mimo to ze nadal go nosze-jest baaardzo plytko :( pozdrawiam i zalaczam zdjecie.Evi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
bo Ci migruje zapewne.
radze wyjac juz teraz bo tego procesu nie zatrzymasz a przynajmniej bedzie mniejsza blizna.
mi wymigrowal po roku, organizm po prostu odrzuca kolczyk, moze wymigrowac wk azdej chwili, nawet jesli wczesniej byl wygojony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można stosować jendo i dyurgie??->SYFKI

Następny temat

pomoc w leczeniu tradzika!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium