SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy na dzien dzisiejszy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
malay albo alchemia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
22-400
W Malaya wcale nie wierze inj to tylko bóle dupy, gorączka itd po zatym i tak nie mam dostępu do tego


9 tydzień biję różne soki z Malaya, bólu nie miałem ani razu, gorączka nigdy nie wystąpiła. Wcześniej próbowałem PMP to 3 dni dupę rozrywało, więc mam porównanie jak wygląda ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
do PMP trzeba jeszcze dobry filtr aby pozbyc sie tych fusow w srodku bo hooj wie co tam plywa, koles pisal kiedys ze nawet znaleziono tam komara, pod warunkiem ze dziala, bo sam olej sie w fiolkach trafial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Moze to były komary doświadczalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1379
komara to ktos sobie wymyslil po tym jak pan agrafka wstawil jakies zdjecie z przed 3 lat gdzie byl porysowany flakon.

Pan agrafka tak nie cierpi pmp ze nawet jak pisze ze testuje bolda to robi zdjecie deki tak zeby napisow nie bylo widac ze to deka a nie bold, tylko aby bylo widac ze pmp.

Patrzac na twoje dosiwadczenie z filtrowaniem moze produkujesz jakiegos innego ug ze te pmp ci tak nie pasuje ?

PS ile dostales za reklame scantela ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Pan agrafka nie cierpi pmp a ty nie cierpisz pana agrafki,jaki z tego morał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1379
Taki ze nie lubie klamczuszkow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9064
spoko że agrafka12 wstawia badania ale szkoda że z dupy wzięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9064
nie kumam po co tyle wysiłku wkładać w zakup jakiś testów i lipę ludziom wciskać.Myślę że każdy ma swój rozum i potrafi rozróżnić prawdę od sciemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
agrafka13 = zane80 z tym ze agrafka 13 posluguje sie lewa polkula mozgowa a zane80 prawa i gadaja do siebie, kolejny z kilkoma nickami na forum co gada tylko do siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl metka

Następny temat

Libido po cyklu - prop 1-6 100mg e2d

WHEY premium