SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy mnie nie kopią, dlaczego?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tak - 10 tygodniowa przerwa pomiedzy kolejnymi cyklami z Deki jest - krotko mowiac - niewystarczajaca. Co do przyrostow - to wieksze uzyskasz na kreatynie niz na tym "towarze". Aby wytworzyc odpowiednia ilosc receptorow sterydowych potrzeba min. 2 lat ! I tak dluga przerwa prawdopodobnie Cie czeka - ja po moim "wysokim C" przecwiczylem na sucho 4 lata - wiec skoro mi sie udalo to dlaczego Tobie nie mialo by sie udac !?

PS. Nie stosuje sie w jednym cyklu Deki i Primo. Oba te preparaty posiadaja wysoki stosunek dzialan anabolicznych do androgennych - maja podobny indeks terapeutyczny (farmakologiczny, sterydowy) - a przy ukladaniu cyklu zlozonego z dwoch sterydow nalezy zastosowac jeden o wysokim dzialaniu anabolicznym i drugi o wysokim dzialaniu androgennym. Prawde mowiac, to w praktyce dzialanie tych preparatow jest niemalze identyczne i dlatego tez kulturysci w swoich cyklach bardzo czesto zamieniaja Deke na Primo, ze wzgledu na fakt krotszej wykrywalnosci tego drugiego sterydu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
spice wyjasnij mi jeszcze jedno:skoro receptory sa pzesycone po dece i nie bede mial znaczacych przyrostów pomiedzy kolejnymi cyklami decki ze wzgledu na krotka przerwe, to czy po tych 10 tygodniach moge sobie zrobic cykl np z primabolanu, bo jeszcze nigdy tego nie bralem i moje receptory nigdy nie mialy z tym do czynienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Teraz to bez roznicy co bierzesz czy jest do deca czy primabolan bo twoje receptory tak samo zareaguja na te oba sterydy czyli nie bezdiesz mial po nich znaczacych efektow.Jest tak jak Spice napisal musisz sobie zrobic 2 lata przerwy od brania i dac receptorom odpoczac.

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=676076 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
a czy sa jakies specjalne srodki badz metody na szybsza regeneracje receptorów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
seta - zrozum, ja nikomu rozsadnemu nie zaluje SAA, uwazam tylko, ze jezeli juz brac to z glowa - a w twoim przypadku lepsze rezultaty uzyskasz przerzucajac sie na naturalne specyfiki. Pytasz czy twoje receptory lepiej zareaguja na Primo - w teorii tak - ale w praktyce prawdopodobnie znaczaca czesc twoich receptorow ulegla zniszczeniu. Dlatego branie jakiegokolwiek SAA jest tylko strata pieniedzy i niepotrzebnym narazaniem zdrowia. Calosc problemu jest o wiele bardziej zlozona. Biorac tak wysokie dawki (i unikajac odpowiednio dlugich przerw) - oprocz blokady czy tez zniszczenia receptorow sterydowych - "zafundowales" sobie blokade enzymow watrobowych. Dalsze branie SAA moze spowodowac calkowite zablokowanie tych enzymow co efekcie spowoduje problemy z przyswajaniem pokarmu. Dlatego jeszcze raz powtarzam - jezeli chcesz dalej bawic sie w ten sport, to musisz zrobic sobie przerwe od SAA. W tym czasie stosuj sprawdzone, dzialajace suplementy. A jezeli nie potrafisz zyc bez podwyzszonego poziomu testosteronu to zdecyduj sie na ZMA i Tribulusa - to podniesie znaczaco poziom testosteronu w Twoim organizmie, a resztki receptorow sterydowych byc moze beda w stanie efektywnie wykorzystac ten podwyzszony poziom "tescia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A co do ostatniego pytania - to mozesz zaczac korzystac z Sauny - powinno troche pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
spice a czy mozna przeprowadzic jakies testy albo badania które pozwola okreslic poziom zniszczenia i blokady receptorów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Sposob na receptory jest tylko jeden trzeba cwiczyc ,cwiczyc,i jeszce raz cwiczyc ale bez chemi.Ilosc receptorow zwiekasz sie dzieki cwiczeniom po kilku latach cwiczen bez uzywania sterydow ich ilosc znaczne sie zwiekasza,i wlasnei dlatego jak juz ktos decyduje sie na branie sterydow to powinien miec za soba kilka lat treningu na "sucho" zeby mogł w pełni wykorzystac ich działanie.

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=676076 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
a jeszcze jedno czy to prawda ze clenbuterol pomaga odblokowywac receptory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Sposob na sprawdzenie ilsoci receptorow ? Teoretycznie mozna by wykonac biopsje na tkance miesniowej ale sam napisales seta, ze koksy Cie nie kopia wiec w Twoim przypadku sprawa wydaje sie byc oczywista. Nie wiem, dlaczego sie tak uparles na te SAA - czy Ty juz bez nich nie potrafisz zyc i normalnie cwiczyc ? Kurde chyba zaczne wierzyc w uzaleznienie od SAA .

Co do clena, to nie pomaga odblokowac receptorow - jest to srodek z zupelnie innego gatunku niz SAA inaczej tez dziala, jest wychwytywany przez inne receptory i inne receptory sa tez blokowane na skutek jego uzycia.

Tobie seta w danej chwili moze tylko pomoc odpowiednia suplementacja - a sadzac po jakosci stosowanych przez Ciebie SAA - stac Cie na takowa. To naprawde tez dziala - a w Twoim przypadku zdziala lepiej niz jakikolwiek SAA.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odciaganie robienie strzalow

Następny temat

TESC kontra META

WHEY premium