SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy mnie nie kopią, dlaczego?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
Jeszcze raz dzieki spice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
czytalem opis zma pm firmy kaizen , wydaje sie byc bardzo interesujacym suplementem , ale czy dawka dzienna jaka jest tam podana,czyli 4 tabletki jest wystarczająca ? i jak dlugo powinno stosowac sie hmbi jakie polecasz (bo przy dawkach 9 gram wychodzi dosyc drogao jak na suplement)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
HMB faktycznie wychodzi bardzo drogo - tym bardziej, ze w opini forumowiczow trzeba stosowac ten suplement przez min. 3 miesiace. HMB Olimpa jest dobre - ale wychodzi drozej niz np. HMB Ultimate Nutrition - ktore zawiera tak naprawde nieco ponad 600mg czystego HMB w kapsulce (te 750mg ktore podaje producent nie jest czysta forma HMB). Co do ZMA to mysle, ze dawki zalecane przez producentow sa jak najbardziej wystarczajace - choc mozesz zerknac do dzialu Suplementacja i popytac jak tam ludzie to stosuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
spice wiem ze to bardziej pytanie na dział suplementów, ale ostatnio wiele czytalem o hmb, producenci podaja ze wystarczajaca dawka to 3 g, a na forum mówi sie raczej o 6-9 g, co ty o tym myslisz, czy 3 g to za malo i czy duza bedzie różnica w przyroscie masy miedzy dawkam 3g a 6g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 553
obecnie kupiłem już kreatyne i aminokwasy firmy nutrend,i mam takie pytanie czy jak skończe to brac to moge np kontynuowac branie aminokwasów i do nich dokupić glutamine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Jak dla mnie 3g HMB to stanowczo za malo - stosujac taka dawke udalo mi sie jedynie poprawic zarys muskulatury (spalilem troche tluszczu) i nieznacznie zwiekszyc parametry silowe. Dopiero przy duzych dawkach, HMB zaczyna naprawde dobrze dzialac. Jezeli mimo wszystko zdecydujesz sie na mniejsze dawki HMB to stosuj jedynie przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Aminokwasy mozna spokojnie brac przez caly rok - podobnie zreszta jak glutamine. Z tym, ze z dawkami glutaminy bym nie przesadzal - jest jej sporo w kazdej odzywce bialkowej (roznica jest tylko taka, ze glutamina zawarta w odzywce nie jest jej czysta postacia). Dlatego jezeli stosujesz odzywki bialkowe badz aminokwasy mozesz spokojnie ograniczyc spozywanie glutaminy do dawki potreningowej - no chyba, ze masz jej wyjatkowo duzo, woczas mozesz brac jeszcze rano, przed treningiem i przed snem.

Pamietaj tez, ze kazda dawke kreatyny bierzemy lacznie z glukoza (min. 20g) lub ryboza (min. 5 gram).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ale żeś sie Spice rozpisał

Niech młodzież poczyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200


cholera!Post sprzed 2 lat!! ALE normalnie jedno jest pewne-teraz to seta został by tak zjechany z góry na dół że pewnie by zmienił nick

QWA jestem PEŁEN podziwu dla cierpliwości spice'a! Czytając ten post od początku do końca można sobie nieźle podnieść cisnienie,koleś normalnie uparty jak wół.Ciekaw jestem czy zrobił sobie w końcu pauzę

SPICE a dla Ciebie SOG-gigant(niewazne że art sprzed 2 lat!)bo to co zrobiłeś jest wielkie!!!!!!!

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
przyczyna tkwi tylko i wylacznie w diecie nie mozliwe zebys po 15 omy i 5 winstrolu przytyl tylko 5 kg problem moze byc tez w zlym treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odciaganie robienie strzalow

Następny temat

TESC kontra META

WHEY premium