SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2152
Witam, nie wiem czy dobry dzial znalazlem ale moje pytanie brzmi nastepujaco, Pudzian przed walka z Najmanem schudl okolo 17 kg z czystej masy miesnowej... Jak wiaodmo zrzucenie paru kilo z tluszczu to nie problem ale zrzucenie tyle kg z samych miesni?? jak to mozliwe ze np biceps spadl mu z 56 do 52 cm?? Bral jakis koks na taka redukcje czy zwykle treningi biegi cwizcenia aerobowe tez tak spalaja miesnie?? Co o tym myslicie? Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jego biceps tylko udawał rozmiar 52cm

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
chyba nie posądzasz Pudziana o stosowanie niedozwolonych środków???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 370
po prostu przestal brac to i spadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
Pudzian i koksy? niemożliwe , nie wierze


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
Atrykul znaleziony na innej stronie o kulturystyce, nie wiem czy mozna wklejac linki do innych stron wiec wkleje czesc samego artykulu

"W ciągu dwóch miesięcy Mariusz Pudzianowski (32 l.) stracił aż 17 kg. Jego potężne muskuły zmniejszyły się wyraźnie. - I o to właśnie mi chodziło. Teraz czuję się lekki, świeży i naładowany energią - mówi "Pudzian", który 11 grudnia zmierzy się w Warszawie z Marcinem Najmanem (30 l.) podczas Konfrontacji Sztuk Walki.

Na początku października, zaraz po mistrzostwach świata strongmanów, Pudzianowski ważył 144 kg. - Do walki z Najmanem chcę się pozbyć co najmniej 13 kg - mówił wtedy. - Dzięki temu będę dużo szybszy w ringu.

Jak schudnąć aż tyle, kiedy wyniki badań wskazują minimalny poziom tkanki tłuszczowej? - Po prostu musiałem pozbyć się masy mięśniowej - tłumaczy siłacz.

Specjalna dieta? - Żadnych diet! Niczego sobie nie odmawiam, również ulubionych słodyczy. W moim domu cukierki ciągle wysypują się z każdej szafki - śmieje się "Pudzian". - Po prostu zupełnie zmieniłem rodzaj treningu. Zamiast przerzucać godzinami tony żelastwa, postawiłem na intensywne ćwiczenia kondycji. I waga sama spada, teraz ważę 127 kg."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
podobno diete kapusciana robil krotko przed walka a wy chlopa odrazu o srodki dopingujace posadzacie!! Naszego bohatera narodowego

edit. Pudzian klamie co do diety robil , robil

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2009-12-15 20:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
ee tam Marcin on diete bananową z bravo girl stosował, nie znasz się

ps. ciekawe jakie te cukierki ma w tych szafkach, pewnie białe, żółte i różowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2152
"Intensywne cwiczenia kondycji" czyli takimi cwiczeniami mozna zbic mase mesniowa:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Nie trzeba wbijać żadnego koksu żeby mięśnie się spaliły (zmniejszyły obwody), wystarczy sobie odpuścić (nie chodzi mi tu o pudziana) i spadki będą zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
masę mięśniową najlepiej można zbić leżąc na pryczy i pijąc browce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Omy , mety i Winka

Następny temat

Jaka teraz deca dobra ?

WHEY premium