SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kobieta w policji...

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Panowie spokojnie nie ma co się kłócić każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić ;D
Co do autorki no słusznie powinno być więcej kobiet w tym "zawodzie" z kobietą łatwiej mozna dojść do słowa ja osobiście kieruje się wojskiem więc powodzenia życzę ;D

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
Zależy na co do tej policji chcesz isć. Ale drogówki to był w życiu nie przetrawił ...
Jeśli chodzi wam o to "JP" to powiem szczerze nie wiem jak można lubieć policję, która przynajmniej w moim przypadku nigdy mi nie pomogła ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
ukasz_ns -kolejny przeciwnik policji? nikt Ci nie każe lubić policjantów ale bez sensu jest najeżdżać na nich i ciągle krytykować policja w Polsce jest jaka jest...do drogówki się nie wybieram (chyba że w ostateczności) ale mam w planach wydział zabójstw

Zmieniony przez - siatkarka2 w dniu 2010-04-21 20:34:29

Talent bez chęci jest jak studnia bez wody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Ja tam się nie orientuję, więc potraktuj to w sensie pytania. Tam się nie powinno się iść po jakiejś kryminologi/kryminalistyce?

Jakieś dodatkowe wymagania chyba są, bo nie wydaje mi się, żęby tam, tak z biegu przyjmowali.

P.S.
Ciekawa robota

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Szczerze mówiąc mi bardziej zaszkodzili niż pomogli ale bez winy nie byłem...
Mam w rodzinie wujasa co w kryminale robi ;D

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
no wiadomo, ze ,,z biegu" tam nie przyjmują...dlatego wybieram się do Wyższej szkoły policyjnej a tam się już wybiera specjalizacje i po tej szkolę dopiero mogę szukać pracy w kryminalistyce...

Talent bez chęci jest jak studnia bez wody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Ładna Pani Policjant, bardzo fajnie sie prezentuje w mundurku
a jest kilka takich w Rzeszowie ,
kto wie, moze za jakis czas przybedzie nam kolejna : )

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-04-21 21:44:27

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Ale zdajesz sobie , że tam nie ma tak łatwo niektóre wezwania są podobno "masakryczne"

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
możesz jaśniej? ,,wezwania" czyli? chodzi o testy sprawnościowe na wstępie czy sama praca jest ,,masakryczna"??

Talent bez chęci jest jak studnia bez wody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
w jak duzym miescie zyjesz?
kolezanka ktora jest policjantka w miescie < 60tys prawde mowiac boi sie czasami wejsc do klubu.

jak cie interesuje praca czemu nie, popatrz jakie sa testy sprawnosciowe, moim zdaniem szanse rowne co licea profilowane.

aha i to, jak bedziesz postrzegana zalezy od ciebie, czasem trafia sie id.oci typu jp, ale jezeli bedziesz wyrozumiala i nie bedziesz sie czepiala o szczegoly lub przymykala czasem oko, to powinno byc dobrze.

btw.
ukasz_ns, ogarnij jezyk polski i wroc
swoja droga, widac po fotkach odrazu, ze prawdziwy wyznawca JP, az strach sie bac.

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2010-04-21 23:44:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobić z dokuczliwą kolką?????

Następny temat

14-latek brzuszki i pompki

WHEY premium