SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kliknij tu ;p

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Jestem Ektomorfikiem Kupilem se Mass xxl i kreatyne mega caps 1250 trening juz mam diete staram sie trzymac ale nie zawsze mi to wychodzi pracuje na 3 zmiany i ruznie sypiam jak to polaczyc a moze zminic prace hehe zalezt mi bardzo na massie jak mam laczyc mass i kretke mam jesc mass xxl jako braki w diecie a kretke w moim przypadku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dink - niestety na takie pytania jak Twoje, etopiryna nie pomaga, na moim bolu glowymozesz stracic Ty, wiec go nie poglebiaj i zamiast podskakiwac jak malpka przy kataryniarzy - kontroluj bajere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
jaki masz staz na silce?

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Trudno powiedzec w miesiacach 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kreatyna 5 - 10g na dobe, w 1 - 2 dawkach 3 - 5g na porcje. najlepiej przyjmowac okolotreningowo (np przed i/lub po), ew po przebudzeniu/sniadaniu.

mass wg brakow w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
A w dni nietreningowe jak mam brac kreatyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
rano na czczo 4 capsy, 30min przed pierwszym posilkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie koniecznie na czczo. nie koniecznie rano. moze byc po przebudzeniu, choc ja biore po sniadaniu.

uzywaj wyszukiwarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Juz mnie glowa rozbolała od tego czytania na forum :p a mass xxl w jakich porcjach mam brac bo widzicie jestem w pracy i jak wruce do domu chcem zjesc cos porzywnego popic garnierem tylko ile i czy po treningu tez garniera chyba bylo by najlepiej i kreatyne przed treningiem i po z garnierem popic bo chcem od jutra juz zaczac cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mass xxl to cos w stylu kanapki z serkiem slodkim. bierzesz wg brakow w diecie, jak brakuje CI 100kcal - dostarczsz 100kcal z gainera, jak 30 to 30, ajk 300 to 300...

mnie glowa boli od odpowiadania ciagle na te same pytania.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-04-20 00:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Faftaq to lyknij sobie etopiryne polecam przę wejsciem na forum 1 rano przed forum i po forum tez 1 i napewno beda efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Na pewno kazdemu ulzy jak znowu posypia sie bany, zaczniecie znowu uzywac wyszukiwarki jak nalezy
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement na brzuch

Następny temat

hi tec whey mass gain

WHEY premium