SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kimono od juda do bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1251
Cześć , trenuje mma i boks , chciałbym dorzucić do tego jeszcze bjj , nie wiem czy będe mógł chodzić na każdy trening . I zastanawiam się czy kimono od juda nadaję sie do bjj(ile by mogło wytrzymać takie do judo?) ? Chodzi głównie o kase , bo do judo kosztuje około 80 - 100 zł a do bjj 200-250 zł .

Jeszcze jedno pytanie , kolory kimon symbolizują jakąś range w bjj xdd?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak, może być judoga od judo używana na treningach/zawodach bjj. Kolor nie ma znaczenia. Na przyszłość - od pytań na temat kimon jest temat podwieszony

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 950
Ja ćwiczę w kimonie od Judo i myślę, że nie ma jakiejś drastycznej różnicy. Kolory pasków symbolizują rangę, kolor kimona nie

Przegrany jest tylko ten, kto nie podejmuje walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1251
ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1251
kolor pasków to wiem ; ) jakbyś mi mógł polecić jeszcze jakieś do 100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1305
znajdz sobie sam z odpowiednia gramatura - im wyzsza tym kimono dluzej wytrzyma.

ogolnie gi nie roznia sie prawie w ogole w przedziale cenowym 100-150.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
im wyższa tym też sztywniejsza i mniej wygodna w kulance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Gi różni się trochę - bluza jest krótsza. W sklepie sfd masz kimono Professional Fightera. Znajomy ma i jakoś mu się trzyma po miesiącu trenów, tylko rękawy się skurczyły dosyć mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
po pierwsze OD JUDO NIE OD JUDA!!! po drugie judocy szarpia się o wiele gorzej niz zawodnicy bjj a jakos nie widziałem za bardzo zeby komus sie rozleciało judogi nawet takie za 100zl (chyba, ze takie juz ponad 5 letnie to sie zdarza), takze kup takie do JUDO na pewno wytrzyma ;)

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22336
grapplerinfo. /5-rzeczy-na-ktore-warto-zwrocic-uwage-kupujac-gi-do-bjj/

Zmieniony przez - lolexy w dniu 2012-02-14 23:45:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
juhas514
im wyższa tym też sztywniejsza i mniej wygodna w kulance

niekoniecznie, zależy kto co preferuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 950
Wątpię stary czy kupisz kimono do 100 zł chyba, że na allegro jakieś używane. Ja kupiłem za 130 w Decathlonie i trzyma się dobrze, ale za jakiś rok może sobie kupie jakieś fajne z pittbula albo jakieś inne. Kupując kimono kup takie, żebyś się w nim dobrze czuł i dobrze wyglądał :)

Przegrany jest tylko ten, kto nie podejmuje walki.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mistrzostwa polski amatorów w boksie

Następny temat

Co wybrac oprócz boksu ?

WHEY premium