SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kb + siłka + basen

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
co o tym sądzicie ? :D 3x w tygodniu kickboxing(pon,sr,pt) + 3x w tyg siłka i po treninngu kb w piątek i poniedziałek godzinka pływania(rekraacyjnie w celu poprawienia techniki pływania) nie intensywnego (tak bardziej dla odprężenia:P). Po za tym chcę załapać trochę masy bo jestem troche chudy(188cm waga ok. 73kg) . Nie chodzi mi tu koxa co rąk nie może zgiąć tylko taką sylwetkę kickboxera ;] (szerokie plechy, bary i mocny brzuch) ale od tego mam plan. Czy basen będzie przeszkadzał w nabieraniu masy ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Właśnie basen będzie Ci bardzo pomagał, na twoim miejscu zamiast siłowni zastosował bym ćwiczenia z wykorzystaniem swojego ciężarem ciała, jak fundusze Ci pozwalają to mógł byś na jakieś witaminki i kreatynę się szarpnąć ale to nie jest konieczne, bo dobra dieta bardzo dużo pomaga. To jest moje zdanie, a jak zrobisz to Twoja sprawa. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Ramil92 w dniu 2009-11-13 20:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
własne obciążenie ciała ? ćwiczyłem 3 latka tak ;] teraz mam siłke ale nie moje obciążenie także wszystko może sięzmienić hehe, na siłce ćwiczę dynamicznie(dynamicznie wyciskam cięzary) ale porządna rozgrzewka musi być czyli pomysł będzie dobry ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
myślałem sobie kupić glutamine a kretki nie chce jestem młody 16 lat :p (chociaż w wieku 14 lat coś tam z nią zaczynałem ale to był konkretny nie wypał) jem to co mama daje ;P ale staram się zdrowo odżywiać. Kreatyna wg mnie jest do kitu :) napompowane i sztucznie silne mięśnie ... heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Kreatyna do kitu bo nie masz pojecia jak ja brac . Lepiej diete uloz zamiast supli . Dobre poalczenie KB basen silka ,tylko kup wlasnie jakies witaminki .

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
W wieku 16 lat daj sobie z siłownią. Przy tak intensywnym treningu ciężko będzie Ci zrobić masę. Postaraj się ćwiczyć bez sztangi, albo chociaż na małych obciążeniach, bez katowania kręgosłupa i stawów.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Basen jest ćwiczeniem aerobowym i jako takie nie pomaga w łapaniu masy...
Ale daje dużo innych fajnych efektów, dzięki którym więcej jest plusów niż minusów w trakcie łapania masy

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Przy masowaniu zawsze lepszy basen niż bieganie

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Jak Robi czystą mase jakościową to aeroby jak najbardziej . Ale i tak nie urosnie przy Kb za bardzo .

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
szerokie plechy, bary i mocny brzuch ? wspinaczka stary, wspinaczka :P ja bym w tym wieku wolał iść na ścianę się powspinać niż na siłke, plecy wyrobisz jak się patrzy,bary też, brzuch również, a i moc w łapie będzie ;) tyle ode mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
nie ma u mnie wspinaczki heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dostosowany do ciezkich treningow SW

Następny temat

k1 masa?

WHEY premium