SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

katlak/dt/fotki str16,38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś pewna wagi, którą podałaś?
"Opuchlizny" żadnej to ja za chvja nigdzie nie widzę

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-10 19:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
No dzisiaj sie zwazyłam i to mnie zmobilizowało. Bo już sama nie wiem co robić jak żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi raczej o to, że ważysz mało w stosunku do swoich gabarytów.

4nn jest Twojego wzrostu, a tak wygląda przy bodajże 62kg:
https://www.sfd.pl/-t667585-s9.html
Zwróć uwagę na to, że tłuszczu na niej tyle, co kot napłakał.

Biodra zmierzyłaś w najszerszym miejscu czy na kościach biodrowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
W najszerszym. Waga sprawdzana na kilku wagach więc raczej tu nie ma pomyłki . A 4 ann wygląda super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
dobra przeżyłam jakoś już fakt , że nie dość że gruba jestem to jeszcze grubiej wyglądam Wzięłam dupę w troki i poszłam ćwiczyć. A więc tak
-przysiady 3x 15 -20kg
-Mc 3x15- 20kg
- wypady dalekie 3x24 -10 kg
-przywodziciele na maszynie 3x15 25kg/30/35
-unoszenie nóg na ławce skośniej 3x15
-i nie wiem jak to się fachowo nazywa ale klęka się na ruchomej ławeczce i podciaga się nogi do góry z obciążeniem 3x15 5/10/10 kg

15 minut interwały bieg 2 minuty 2 minuty marsz ( miało byc jak zwykle 30 ale wymiękłam )
i zrobiłam kolejne 15 interwały marsz nazmianę z marszem pod górę.

Jakby mi ktoś pomógł to wrzuciłabym zrzut planowanego papu bo narazie nie wiem jak to się robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Wchodzisz na @dziennik Zywieniowy', klikasz na date, ktora chcesz wygenerowac. Pokaze Ci sie podsumowanie, a pod nim 3 opcje: edytuj posilki, generuj zrzut i pokaz szczegoly.
Kliknij na 'generuj zrzut'. Powinno wyskoczyc okienko windowsa z zapytanie czy zachowac czy pokazac. Wybierz opcje zachowaj.

Nastepnie idz do folderu gdzie to jest zachowane i zmien nazwe pliku na '****.jpg' i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
super dziękuje spróbuje czy mi się uda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Dobra udało mi się :) Teraz czekam na opyerdol :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, dobra, bez histerii Chodzi o to, że brakuje Ci mięśni (tak, tych obrzydliwych, kulturystycznych mięśni), a wich miejsce masz tłuszcz. U 4nn jest odwrotnie. Ona ma te mięśnie, a tłuszczu na nich malutko. Z tego też powodu jej sylwetka jest jędrna i kształtna.
Poza tym znasz zapewne slogan "mięśnie ważą więcej niż tłuszcz"? No zobacz, tak jest w istocie:

Całość do poczytania tutaj: https://www.sfd.pl/-t585708.html

Co powinnaś zrobić? Zbudować te nieszczęsne mięśnie i pozbyć się tłuszczu.
Jak się to robi?
1. Je się jak zdrowa istota ludzka, a nie jakaś meduza
2. Ćwiczy siłowo
3. Dodatkowo używa się takich narzędzi jak aero i/lub interwały.

U Ciebie kuleją wszystkie te elementy.
Trening do wymiany, bo kupy się nie trzyma. Interwały? Odpuść sobie, bo nie umiesz ich robić Dieta też do wymiany.

A więc tak. Jeśli chodzi o dietę, to masz dwie opcje:
- Albo od razu zaczynasz jeść jak należy
- Albo uczysz się wszystkiego od podstaw powoli zwiększając ilość kalorii, w Twoim przypadku węglowodanów, aż dojdziesz do wartości optymalnych.
Co wybierasz?

Trening: ćwiczyłaś kiedyś siłowo, ale tak do porządku, z ciężarem większym niż 2 siatki z zakupami (patrz: Twój obecny MC)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
z jedzeniem wybieram opcje B :) z ćwiczeniami siłowymi większych ciężarów nie ruszałam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powinna prawidłowo podciągać sie kobietka ?

Następny temat

Plan dla kobiety.

WHEY premium