SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kalori w dniu bez treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
własnei sobie ukaldam diete przyuzyciu podwieszonych tematow . . i natrafilem na pewien problem . .wyszlo mi ze potrzebuje 2900 kalori .. . no super fajnie ale chyba jaaks roznica w dziennych kaloriach bez treningu a w kaloriach w dniu treningu powinna byc. . chocby dlatego ze w dniu treningu jem posilek potreningowy czego nie jem jak nie mam treningu [wsumie logiczne :D]

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
staraj sie jesc tyle samo kalori w obydwa dnia, ale mozesz tez tak zrobic ze w dzien bez trenignu bedziesz jadł o jeden posiłke mniej ( posiłek po treningu np carbo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
hmm no lajcik do tej poru jeszcze zadnych supelementow ani odzywek nei bralem wiec takie male pytanko czy lepsze bedzie wlasnie to carbo po treningu czy kreatynka czy jak to z tym jest ? dodam jeszcze ze na silowni cwicze juz ponad 12 miesiecy waze 73 kilo-183 chce zrobic mase do wiosny okolo do 80 kilo na silownie chodze 3 razy w tygodniu

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Carbo i kretka to dwie rozne sprawy


Carbo to sa weglowodany, weglowodany nalezy dostarczyc po treningu najlepiej wlasnie w postaci carbo lub wafle ryzowe z miodem.

Kreatyna to juz inna sprawa https://www.sfd.pl/temat181016/ do kreatyny tez warto brac carbo jako transporter i wegle potreningowe


W dni bez treningowe najlepiej jest tyle samo kalorii co w treningowe, w koncu mase pewnie robisz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i miesnie potrzebuja sie z czegos odbudowywać

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec wakacji-powrot na uczelnie

Następny temat

2 pytanka

WHEY premium