SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kalaki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 550
Hades nie wiem co ty wiesh o kalaki ale rozważ inną sytuację (skoro uważash że zawodnicy są "słabi" skoro przegrali swoje walki na konfrontacjach) gdyby na przykład walak pomiędzy zawodnikiem z shidokanu a zawodnikiem z kalaki rozgrywała sie walka "z bronią" to walka ta potoczyłaby się zupełnie inaczej... Zawodnik shidikanu zapewne walczyłby przy użyciu sai a patrząc ogólnie to sai to także nóż a kalaki ma opanowaną niemal do perfekcji walke i obrone nożem jak i przed nim zarówno "gołymi dłońmi" jak i za pomocą kija tudzież dwóch...

Walka jest ostatecznością...
Używaj siły tylko w sytuacjach koniecznych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
więc wystawienie speca od sprzętu na konfrontacji to jakieś nieporozumienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat w walce z Shidokanista "reprezentant" kalaki zle nie wypadl. Ale prosze sobie darowac texty w stylu :<<kalaki ma opanowaną niemal do perfekcji walke i obrone nożem jak i przed nim zarówno "gołymi dłońmi">> bo mi sie niedobrze robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
boruta: zgadzam się w 100% to jest śmieszne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 550
no dobra może jednak macie racje... przesadziłem... po prostu troche mnie poniosło i za co przeprasham... stwierdzenie że kalaki ma niemal do perfekcji opanowaną walkęi obronę nożem jest rzeczywiście głupie i za co jeshcze raz przeprasham... po prostu poniosło mnie i dlatego przesadziłem...

Walka jest ostatecznością...
Używaj siły tylko w sytuacjach koniecznych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
udział reprezentanta Kalaki w Konfrontacji uważam za bezsensowny.
Kalaki (przynajmniej teoretycznie) jest za barzo rozdrobnione na takie walki.

co innego, gdyby to było cos w rodzaju dog brothers, dgzie zaczyna się ze stójki z kijem, a konczy sie jak kto umie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ogólnie nie mam dobrego zdania o Kalaki (kwestia wybujałych frazesów w stylu Krav Maga, wysokie skomercalizowanie, niejasne korzenie, niejasna struktura, niejasne założenia systemowe etc).

pewnie, ze lepiej gdybyś miał moźliwość DP, Estokada, Kali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 424
Zgadzam się,reprezentant Kalaki nie powinien walczyć w takich pseudokonfrontacjach pod publike.

''Kto nie maszeruje ten ginie''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jeśli chodzi o tę walkę przegraną w 10-15 sekund na konfrontacji, to ten co przegrał był o 20 kg lżejszy(ważył chyba niewiele ponad 70 kg) i jego głównym atutem była broń, której nie mógł użyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no to po co wogóle startował, nie mając dobrej bazy do walki gołymi rękami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiady z mistrzami

Następny temat

Turniej Judo w Paryzu

WHEY premium