SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

judo dla weteranów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99
orientuje się ktoś może czy w są gdzieś kluby co może przyjść gość powiedzmy koło trzydziestki i potrenować judo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
chłopak jest z Warszawy, choć zapomniał nam to powiedzieć
a więc: http://pzjudo.pl/index.php?m=12&id=4&kat=kluby&lg=pl&ozetjot=7 
i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
gdzieś pewnie w są... jakie pytanie, taka odpowiedź

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-10 18:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
do mnie na bjj przychodzi starszy pan kolo 50,60 tak na oko i daje sobei rade swoja droga jestem pozytywnie zaskoczony ze w tym wieku mozna byc az tak sprawnym (nie wiem czy nawet nie sprawniejszym niz ja ) i mam nadzieje ze ja tez tak kiedys bede wygladal

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
wszystko zalezy od klubu jesli ma rozwinieta strukture to i grupa oldboy sie znajdzie



Zmieniony przez - KOSA KK w dniu 2007-02-10 19:16:00

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1080
w kazdym klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
wcale nie w każdym. dla wielu trenerów nawet 18 latek jest "za stary".
to wygląda tak, jakby autor topicu zaczał pisać gdzie, ale się rozmyślił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
"w kazdym klubie"... powiedzial bym na odwrot ze w nielicznych jest

np w klubie zapasniczym u mnie w miescie masz nabor dzieciakow do ktoregos tam rocznika i koniec i nie ma opcji zeby ktos starszy sie zapisal tak wiec nie mowiac juz o grupie oldboy

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No ale to mówicie chyba o takich klubach sportowych typu azs i inne takie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1080
ja trenuje na asz'ie i przychodzi kazdy kto chce trenowac wiele starszych osob chodzi i nie ma problemów fakt ze oni trenują od małego ale trenuja wiec wątpie zeby odmuwili komus nowemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
w azs na ogół nie przyjmuje się dzieci chyba, że jest specjalistyczna grupa dziecięca.
to zalezy tylko od trenera, czy i kogo przyjmuje. np Niedomagała na Polibudzie w-wa przyjmuje każdego. Bochnak na AWF też raczej nie odmawia. W Ryśku na Natolinie jest grupa rekreacyjna i grupa zawodnicza, podobnie na UW. W AON Warszawa ćwiczą dzieci zasadniczo tylko do juniora włącznie, ale gdy chciałem tam się zaczepić jakiś czas temu, usłyszałem: no problem. Znam też klub, gdfzie w jednej grupie ćwiczą zawodnicy i początkujący oldboje. itp itd.
ale jest multum klubów,w których, cytuję jednego z userów: "pani z miłym usmiechem mówi, że 16 lat to za późno, aby zacząc judo"
nie ma żadnej reguły. wszystko zalezy od trenera i profilu klubu.
na szczęscie coraz więcej zaczyna widzieć, że zajęcia rekreacyjne dla dorosłych opłacają się i dzięki temu rynek się rozwija.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-10 22:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
W dużym mieście łatwiej o sekcję dla dorosłych (tym stwierdzeniem Ameryki nie odkryłem, ale jak kiedyś trenowałem w małym klubie to trener już nie zgadzał się zbyt często, żeby zapisywali się 17-latkowie i starsi). Z taką sytuacją można się spotkać zwłaszcza w sekcjach boksu, zapasów i judo, bo są to dyscypliny olimpijskie i struktura organizacyjna sekcji też jest przeważnie inna... w każdym razie miejsc gdzie mogą trenować ludzie nawet po "30" powinno byc więcej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie__

Następny temat

JAK BOKSOWAC - FILMY !!!

WHEY premium