SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie suple na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja bym raczej redukował, a potem spokojnie masował. Fakt, tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 121
bardziej bym chcial zmierzac w strone masy ale mimo to brzuch chcialbym troche stracic. a jesli chodzi o suple co bys mi polecil, tak jak pisalem jestem 3 tydz na krecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
nia ma tak, ze w strone masy i brzuch stracic.
musisz tutaj wybrac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 121
to powiedzmy ze chcialbym dalej masowac, jakie suple byscie mi polecili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Kiepsko to widzę... Ale jeśli już chcesz masować, to kreta, beta-alanina, ew. witaminy i minerały. Możesz też dać jakąś przedtreningówkę.

Zmieniony przez - EmLow w dniu 2012-02-26 16:30:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
ja polecam dibencozide z treca 3kap dziennie. Jak się dobrze miche trzyma i ten produkt na ciebie dziala to na opakowaniu idzie zrobić z 5kg masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Raczej na działanie tego produktu nastawiłbym się sceptycznie. Kwestia michy głównie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
ale na mase dorzucic do krety i gainera nie zaszkodzi przy tym produkcie dużo właśnie zależy od organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 121
co byscie polecili ,krete z dibencoide albo z beta-alanina? co do gainera mysle ze przy mojej wadze jeszcze dodatkowo gainer moze spowodowac wiekszy brzuch chyba ze sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Krete z beta-alaniną. Zależy czy w posiłkach masz odpowiedni bilans kaloryczny. Jeśli występują braki to gainer może być nawet na redukcji, niektórzy stosują. Dibencozide to tylko witamina B12, raczej nie odczujesz wzrostu apetytu, możesz próbować z resztą, drogie to to nie jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAW czy Nitrobolon ?

Następny temat

Gainer i kreatyna ?

WHEY premium