SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki steryd?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Borsuk to sa tabletki a nie kapsulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473


a nie prawda...


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NA 100% NIE POWIEM ALE CHYBA ORGINAŁ-PORÓWNAM W ANABOLICA

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
DZIEKI ZA WYPOWIEDZI,PIO MASZ SONGA.

"Nie glupcem jest ten kto glupio gada,tylko ten,kto glupca slucha."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1177
Jednym z najlepszych koxow i najbezpieczniejszych jest Oxandrolone.Daje swietną jakosc miesni,przytosty siły i nawet przy duzych dawkach trudno stwierdzic jakies skutki uboczne.Jedyna wada tegoi srodka to to ze praktycznie nie jest spotykany na rynku polskim-a to co jest to przewaznie wy***ka.




http://www.simusoft.net/darkness.php?oo=Marcus ---> kliknij tu a ZNISZCZĘ TWOJĄ DUSZĘ...

Przyszly tester Metribolonu......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest hepatotoksyczny ale w małym stopniu
Wynki na samym oxy porównywalne do skutków ubocznych czyli niezauwazalne

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Naj;epszy na początek jest sueranabolon. sam go biore od 2 tygodni i jestem zadowolony. Kup se 15 strzałów. rozpisz na 5 tygodni. np 2-3-4-3-2 . i nabank cie fajnie zrobi. jet tsni bezpieczny, a przedewszytkim dobrze zbadany. i dupa wogle nie boli po zastrzyku. Mi koles robi igłą piątką nic kompletnie nie boli a sila juz mi skoczyla na ławce 5 kg i waga o 2 kg. ja biore z vistrolem IP w tablekach 1-2-2-2-1 i naprawde jestem bardzo zadowolnoy. Wczoraj sie zaczął muj 3 tydzien i musialem wladowac 2 cm superki. superke najlepiej dwa razy w tygodniu wp*****lac i najlepiej w dupe. wogle nie boli jak ktos umie robic strzala bo superka to woda bardziej niz olej. no to tyle aha i zawsze masz pewność że masz orginal a nie podrubke bo nikt chyba nie słyszal o podrubach superanabolonu. nie podrub superki

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ciekawe jaka cena tego sueranabolonu bo jak coś jest dobre i ma mało skutków ubocznych to jest też drogie. np deca

...::::musze być jak największy w jak to się da najkrótszym możliwym czasie::::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Su[eranabolon kosztuje u mnie 10zł za strzxał. ale nie umie ze ja handluje tylko chodzi ze u mnie w gdyni.nandrolon jak wiecie jest bardzo bezpieczny, mało androgenny. Deca jest bezpieczna bo to nandrolon z tym ze mozesz sie naciąć na podrube i jest droga i trzeba ją zap*****lać minimum 6tygodni zeby fajnie zrobiła. A superanabolon to szybko działający nandrolon. Jest tani i nigdzie podrub nieznajdziecie. popsrostu nie ma podrubek superki.5 tygodniowa kuracja, dupa nie boli.. za***isty środek.

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
To czemu niue jest tak popularna jak deka, czemu jej nie polecają fachury na pierwszy cykl??


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t3

Następny temat

NOWY CYKL-POMOZECIE

WHEY premium