SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki sport walki wybrać?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4909

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
mam 25 lat i chciałbym zacząć trenować jakiś sport walki, mógłby mi ktoś coś doradzić, z góry wielkie dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
powiedz co masz do wyboru u siebie i co chcesz osiagnac dzieki treningowi(kondycje,lepsza sylwetke,satysfakcje z trenowania,nauczyc sie bic?)

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
nie ma problemu z wyborem bo mieszkam na śląsku więc powiedzmy, że jest z czego wybrać, natomiast jeśli chodzi o to co oczekuję od tego wyboru to przede wszystkim poprawienia formy i kondycji i czegoś co miałoby przełożenie na praktyczne umiejętności w razie zagrożenia, by przyjemne było także pożytecznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Ja na początek zaleciłbym władanie wyszukiwarką, bo ten temat ciągle się przewija.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Cos co przelozy sie na realia ?? Thai Boxing (kondycha Ci sie wyrobi recze a i nauczysz sie jak do...walic),ewentulanie moze byc Krav Maga.

MMA

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOKS

Następny temat

najlepszy cios

WHEY premium