SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka sztuke walki i gdzie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Nie zupełnie o Quake mi chodziło ale spoko ;p Miałem na myśli takie sztuki jak chociażby TKD wtf gdzie zwarcia nie ma praktycznie żadnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
oki super ale chciałbym wiedzieć przykładowo czym sie różni jj od kyokushin? kto potrafi na odpowiedzieć?czekam z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2801
Jeśli masz zamiar trenować Jiu-jitsu to najlepiej Brazylijskie. Tradycyjne style są mało skuteczne. W Kyokushin walka toczona jest w stójce z wyłączeniem uderzeń rękami na głowę. BJJ to walka w parterze (proponuje pooglądać kilka filmików na youtube zeby sie zorientować jak wygladaja obie sztuki walki). Co do skuteczności na ulicy BJJ jest skuteczniejsze od KK. Jesli chcesz trenowac dla rekreacji lub dla zdobywania laur w zawodach to nie ma znaczenia ktora wybierzesz. Jednak zawodow w KK jest wiecej poniewaz jest to najpopularniejsza sztuka walki w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
wolałbym troche w stójce troche parteru jest coś takiego jak mieszane sztuki walki prócz MMA???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Freezekk "Co do skuteczności na ulicy BJJ jest skuteczniejsze od KK."

Mhm i znów moja dziwna opinia.. Nie zgadzam się, moim zdaniem na ulice stójkowe są lepsze np KK, KB, MT, TKD bo nie wiedziałem jeszcze walki na ulicy w parterze.. wszystko rozstrzyga się w kilku strzałach w stójce. A jeśli chodzi o konfrontacje sztuk walk to pewnie tak .. ale ulica to co innego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
czyli co byście proponowałi tak mniejwiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ja uderzane..Np TKD ITF, MT, KK, KB to są style które pasują na ulice. A który bardziej będzie ci odpowiadał to musisz sobie sam odpowiedzieć. Szybko będzie na MT, KB tam nie ma tzw "sztuki" a w pozostałych możesz ćwiczyć wiele innych rzeczy nie tylko walke.. wybór należy do ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
TKD ITF, MT- co to za oznaczenia ta reszte znam jestem nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Muay Thaj - MT
TKD - Taekwon-do
KB - Kickboxing
KK - Karate Kyokyshin

Jeszcze raz podkreślam to jest moje zdanie.. wiadomo że każdy chwytacz powie, że cos ze styli chwytanych. Ale musisz sam drogą dedukcji zadecydowac.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 611
Nie wywyższając Kyokushin powiem tak:
Z mojej opinii (ćwiczę ledwo 2 lata Kyokushinjavascript: test('');
javascript: test('');) polecam ten styl, mam znajomych ćwiczących MT i bardziej narzekają niż chwalą. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć (nie mówię że MT niczego nie uczy) wybierz Kyokushin bo:

-tradycyjne jak chciałeś
-jest i samoobrona
-walki na zawodach
-19 lat to nie przeszkoda u nas na sekcji są osoby po 50-tce
-jest wszechstronne i rozwija prawidłowo całe ciało bo jak mawiał Sosai Oyama niema różnicy w lewej czy prawej stronie ciał

Wybór należy do Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkolenie dotyczące ochrony imprez masowych

Następny temat

Konferencja przed Europa vs Polska Kyokushin

WHEY premium