SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1768
Zastanawiam się jaka jest obecnie najlepsza kreatyna na rynku?
Mam zakupione:
BCAA Complex 2200 (Dymatize Nutrition 400Tab.)
TRIBUACTIV B6 (ActivLab 60Tab)
Shock therapy (Universal)
Profi whey mass (Olimp 1 kg)

i chciałbym dokupić sobie do tego jeszcze jakąś dobra kreatyne, co proponujecie? i zastanawiam się jeszcze nad kupnem Carbo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Reasumując wszystkie kreatyny nie ma podziału na mocniejsze i słabsze mono to mono, jabłko to jabłko i jeszcze inne... inni chwalą mono inni jabłko choć szczerze Ci powiem 80% z tego założenia to psychika... kup zwykłe tanie mono i bd zadowolony...

Kup takie które jest popularne dobre w cenie np mono QNT ostatnio bardzo dobra cena za 69zł masz 800g a jak chcesz mniej i taniej to np. Dymatize 500g za 55zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
j/w a zamiast carbo zjadł bym banana po treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3538
TommQ te wszystkie kreatyny które wymieniłeś (oprocz Vitalmaxa) posiadaja logo CreaPure. Należy ono do producenta firmy SKW Trostbeg w Niemczech a więc wszystkie pochodzą od jednego źródła i niczym sie nie różnią poza dystrybutorem (Olimp, Kazein, Universal itd) i ceną, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie wiem dokladnie skad czerpia surowiec, ale tak, roznia sie etykieta i cena

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3538
czyli brac co tansze ewentualnie firme ktora uwazamy za lepszą zeby placebo potegowalo efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dokladnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
InkoSpor lub unversal lub Ultimate- ja lubię te nawet jako placebo;)!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1768
jakie są kreatyny to ja wiem, ale jaka najlepiej was klepie? co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
mono jakie by nie bylo zawsze "klepie"

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
a ja slyszalem ze ta inkosporu jest jakas lepsza i ze to juz nie jest tak ze mono to mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock + Mega Mass 4000 Pomocy!

Następny temat

Które BCAA a tych dwóch polecacie ?

WHEY premium