SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrzucic pare cm w pasie?:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
Witam .troche glupie pytanie ale chcialbym zebyscie mi podpowiedzieli jak zrzucic pare cm wpasie wtaki sposob zeby przy tym nie schudnac??:)zgory dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta redukcyjna + trening aerobowy + trening siłowy + ewentualnie jakiś spalacz= utrata tłuszczu

W ogóle to poczytaj działy odżywianie, odchudzanie i trening.
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Witam .troche glupie pytanie ale chcialbym zebyscie mi podpowiedzieli jak zrzucic pare cm wpasie wtaki sposob zeby przy tym nie schudnac??:)zgory dzieki za odpowiedzi

Jak możesz tracić cm w pasie (czyli chudnąć, stawać się chudszym) nie chudnąc?

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
dzieki kwiatula a czy przy treningu na mase jest mozliwe zrzucenie paru cm wpasie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
dzieki kwiatula a czy przy treningu na mase jest mozliwe zrzucenie paru cm wpasie??
cytat

Dieta redukcyjna + trening aerobowy + trening siłowy(lub massowy liczy sie dieta + aeroby ) + ewentualnie jakiś spalacz= utrata tłuszczu dodam że zależy od stażu z tymi spalaczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jak pisał Edgar_666 nie da się schudnąć (zgubić fat = kg) i nie tracić wagi
no chyba że w tym czasie byś mięcha zrobił:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
dzieki wszystkim za odpowiedzi do mojego madrego pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
A w sumie też mam taki zamiar... Mianowicie nie chodzi tu o zachowanie wagi, ale o spalenie tłuszczu na brzuszku (i nie tylko) nie tracąc przy tym masy mięsniowej... Możliwe? Bo na wadze tak szczerze to mi nie zależy.

Jak to koksy mówią Masa, siła, rzeźba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
zawsze jest jakaś utrata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem jak ćwiczyć

Następny temat

Ocencie

WHEY premium